Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért gerjed be a fiúk többség...

Miért gerjed be a fiúk többsége a bőrnadrágra?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőmnek mondta egy fiú, hogy sokan ha meg látnak egy lányt bőrnadrágban vagy valami bőrhatású ruhában akkor az beinditja a fantáziájukat? Miért?

2021. nov. 19. 23:56
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
100%
A másfél karikádból azért ki lehet következtetni, hogy csak trollkodni, vitatkozni akarsz az oldalon, de ha nem esett le, nem nő vagyok.
2021. nov. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 anonim ***** válasza:
18%
Nem trollkodásból írom, nem szoktam indokolatlanul baszogatni senkit, de amit ma a nők öltözködés művén művelnek, persze szerencsére van sok kivétel, de azért felháborító, hogy egyesek hogyan akarnak utcán megjelenni, mert persze nem kell egy zsákba öltözni, de egy minimális kis tartás legyen már bennük, hogy nem ilyen seggmutogatós cuccban futkoznak... Csak ennyi ! Nem zavar, a hajuk, körmük, ruhájuk színe meg mittudom én, felőlem ki is vakolhatják az arcukat, mindegy, de ez az intim részek mutogatása az már elég sok ! Persze, baromi szép látvány igen, tudjuk... csak nem az utcán !
2021. nov. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd akkor el, hogy a " normális " az nem egy megszabott dolog, és másnak meg így a " normális ".
2021. nov. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 anonim ***** válasza:
0%
Nem kötelező viseletről beszélünk, az meg lenne szabva, de az, hogy bármit felvehetsz, az ízlésesség és a bizonyos testrészek mutogatásán kívül, az nem megszabás, hanem úgy hívják, hogy illem ! Mert neked a normális tudom azt jelenti, hogy akármit megcsinálhatsz, ami igaz is, lophatsz is meg hasonlók, csak hát azt börtönnel honorálják, mert nem lehet mindent ! Sokmindent lehet, de nem mindent ! Azt, hogy mit lehet, azt meg van, hogy törvény foglalja össze van, hogy az ízlésesség, az utóbbi pedig azt hogy feszüljön a nők seggén a nadrág és utcán úgy mászkáljanak, azt már nem tarja felvállalhatónak.
2021. dec. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 anonim ***** válasza:
64%

Ne keverd a szezont a fazonnal... Azzal ha lop, azzal ért másoknak, az hogy miként öltözködik azzal nem árt senkinek.


És ismétlem, számodra lehet nem tartja annak, másnál meg igen, ennyit erről, ha nem tetszik nem kell rájuk nézni, akinek meg igen, az nézheti / öltözhet úgy. Ennyit erről.

2021. dec. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem így van, még mindig nem körülötted forog a világ ! Nem arról van szó, hogy épp piros pólót vesz fel vagy sárgát, mert az nem árt senkinek elvileg, de az, hogy kisgyerekek is azt látját az utcán, hogy a "néninek" épp a seggére feszül a cucc, a másiknak a tevepatája körvonalazódik, stb... nem ! Még mindig nem hordhat utcán bárki bármit, érsd meg, hogy egy erkölcsi (még ha nem teljesen írott is) szabályzatnak meg kell felelni ! Nekem is egy szál fütyibe lenne kényelmes utcán járkálni, meg szerintem teljesen oké lenne, de nem ! Hát nem lehet mindent megtenni amit az ember épp jónak lát ! Utcán nem ! Otthon lehet !
2021. dec. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 anonim ***** válasza:
64%
Nem is körülötted forog... Ennyit erről, szóval továbbra se nézegesd ha nem tetszik, ennyit tehetsz.
2021. dec. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 anonim ***** válasza:
0%
Nem is gondoltam, hogy körülöttem forog, mivel ha én emberek közé megyek, fel tudok tisztességesen öltözni !
2021. dec. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim ***** válasza:
8%
#26 -ot miért kellett lepontozni? Teljesen igaza van. Azért ne kurvának öltözve mászkáljunk már az utcán, könyörgöm.
2021. dec. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 anonim ***** válasza:
100%

Nos, megjegyzem saját részről nem érdekel a szavazás, de ez simán annyit jelent, hogy bizony az emberek döntő része azzal ért egyet, hogy nincs vele semmi gond, ha valaki így öltözik.

Qrva fogalmát meg tessék átnézni, ha kinn lesz egy tábla a nyakában az óradíjakkal akkor már az lesz. Ennyi erővel akkor a strandokon micsoda dolog gyakorlatilag mindenki fehérneműben van...

2021. dec. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!