Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért gerjed be a fiúk többség...

Miért gerjed be a fiúk többsége a bőrnadrágra?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőmnek mondta egy fiú, hogy sokan ha meg látnak egy lányt bőrnadrágban vagy valami bőrhatású ruhában akkor az beinditja a fantáziájukat? Miért?

2021. nov. 19. 23:56
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
0%
Strandi viseletről is lehetne beszélni, de az egy másik téma ... Az emberek nagy része azzal ért egyet ? Persze, mert hülyék a férfiak ( mondom ezt férfiként ), azt lesik folyton, hogy megfeleljenek a tömegnek, meg a divatáruházak kirakatainak, a nők is, csak a nők azok egymásnak nem ugranak neki, ha újítani akarnak, ezért is lehet látni, hogy bármelyik áruházban a női részleg minimum 3x akkora, mint a férfi... Erről könyvet lehetne írni, működik a marketing meg a pszihológia, legalábbis egyeseknél, de aki még nem állt be a sorba, hogy menjen a többi birkával, az azért még látja, hogy mi folyik.... De erről tényleg könyveket lehetne írni.
2021. dec. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim ***** válasza:
Akkor a strand viselet se jó?:D Komolyan poénból mondtam a burkát, de lassan tényleg úgy gondolom hogy azt tartod kb ideálisnak...
2021. dec. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim ***** válasza:
25%
De jó nők esetén, a férfiaknak is az volt kb 10 évvel ezelőttig, aztán valamelyik divatmajom vagy nem tudom ki kitalálta, hogy a férfiak legyenek a strandon rövidnadrágban, mert az úgy a jó... Mert milyen már, hogy a férfiaknak látszik, hogy van valami elől, persze nők esetében ez senkit nem zavar, pedig ugyanannyit mutat, de ez az egyenlőtlenzégre értem, hogy a hülyeség felé megy a társadalom ! Aztán még a nők csipárognak, hogy hát el vannak nyomva, mikor kb bármit is felvehetnek a bakkancstól a picsanaciig, miközben a férfiaknak a divatboltokban jut 5 darab, amitől ha eltér, akkor már meleg meg már ki van közösítve, hogy nem illik be az aktuális divatba.... Ahogyan írsz, gondolom nehéz lesz felfogni, hogy miről beszélek, de próbáld meg nem kiforgatni a szavam !
2021. dec. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:
100%
Igazából felfogásról beszélsz, közben meg árral szemben úszol... tudod miért alakulnak így a dolgok? Mert a társadalomnak így tetszik jobban... és még mindig ott tartasz, hogy márpedig az a jó ami szerinted normális. De fogadd el, hogy a társadalom más véleményen van a dologról, és azért alakulnak így a dolgok, mert így tetszik a társadalomnak.
2021. dec. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:
0%
Mert szerinted a társadalom irányít ? Divatot, politikát meg stb ? Szeeegényem, nagyon vakon vagy !
2021. dec. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem vak vagyok, Te viszont szemellenzőt viselsz, ha nem érted, hogy miként irányít a társadalom.
2021. dec. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:
100%
Én is megszoktam nézni az ilyen típusú nadrágokat viselő nőket. Persze ugye nem mindegyikükhöz passzolt. Volt, ahol ellentétes hatást ért el, esetleg röhejes volt. Az alaktól is függ.
2021. dec. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:
12%

Nézhet ki röhelyesen, szexy-n, de ettől még úgy hordva ízléstelen...

Társadalom ? Érdekes, pont úgy változik mindig a társadalom gondolkodása, ahogyan a divatcégek palettája meg a nagy influencerek gondolkodása ? Na persze... a társadalom egyik pillanatban jónak gondolja az másikban meg nem ugye ? Ha én szemellenzőt viselek, akkor a te szemed be van heggesztve... Tudnék mondani olyan tényeket, példákat, amivel az állításod cáfolnám, de ez már olyan vita lenne, mint az oltás-nem oltás...

2021. dec. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 anonim ***** válasza:
75%
Nem, nem állítasz semmit, a saját elgondolásod akarod kivetíteni, hogy márpedig az a jó, és képtelen vagy elfogadni, hogy nem úgy van: De megpróbálom érthetően: Ha nem tartaná jónak a társadalom akkor el sem terjedne valami, ilyen egyszerű, ez így működik. a társadalom szempontjából.
2021. dec. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim ***** válasza:
0%
Erre már válaszoltam, hogy ott bukik el a dolog, hogy a társadalom valamit jónak talál az egyik pillanatban a másikban meg nem ? Na persze, hülyeség ! Ja és pont olyan irányokba vesz fordulatot a társadalom gondolkodása, ahogyan azt előtte azok az influenszerek/cégek pont megteszik ? Aha, Ronaldo arrébb tesz egy doboz kólát, annak meg zuhan a részvénye, meg hasonlók... Társadalom mi ? A társadalom manapság egy baromi könnyen befolyásolható nyáj, nem több, tisztelet a kivételnek, amit a mellékelt ábra is jól mutat elég kevesen vannak. Eredeti témára visszatérve, az ilyen jellegű magamutogatás akkor is ízléstelen !
2021. dec. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!