Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért gerjed be a fiúk többség...

Miért gerjed be a fiúk többsége a bőrnadrágra?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőmnek mondta egy fiú, hogy sokan ha meg látnak egy lányt bőrnadrágban vagy valami bőrhatású ruhában akkor az beinditja a fantáziájukat? Miért?

2021. nov. 19. 23:56
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
84%
Akkor költözz egy lakatlan szigetre a társadalomtól messze, vagy vonulj egy erdőbe remeteként, ha ennyire nem tetszik, vagy simán nem kell az utcára kimenni. Mert hiába vagy úgy oda ezen, attól még az elsöprő többség számára a normális nem az amit te annak beállítasz.
2021. dec. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy amilyen irányba ment a beszélgetés... tényleg nagy hatással vannak az emberekre a reklámok, illetve a divat. Egy hírességgel szinte bármit el lehet adni. A legtöbb emberből simán kinézem, hogy nem kólázik, mert Ronaldo nem issza. De ez igaz a ruhákra is. Egy újságban, neten vagy a tv-ben értesülnek az emberek ezekről. Lehet egy nagy rakás sz.r az egész, de mivel mondjuk Messi, vagy egy csúcsmodell hordja, már is kéne.
2021. dec. 13. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem, most pont a ruhák, amik az alap téma is volt ugye. Divatbemutatók, meg xy ilyen meg olyan gyártó ruhájában jelent meg ezen meg azon a díjátadón, és mégsem látni csak emiatt rengeteg embert az adott ruhákba öltözve az utcán.
2021. dec. 13. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk azok elég drága ruhák volnának. Az Oscar Díjátadón látható hírességek ruháit nem tudnám megfizetni. Inkább az ilyen idióta stílusú "celebek", influenszerek, akik így akarnak kitűnni. És mivel sokan követik őket, csomóan csak miattuk húzzák fel ezeket. Azért jól el lehet az ilyenekkel adni egy-egy terméket.
2021. dec. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 anonim ***** válasza:
13%
Ezt a normális emberek látják, csak az elvakult birkák nem, akik mennek a nyáj után...
2021. dec. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:
63%
Még mindig ott tartasz, hogy magad tartod normálisnak, cska mert magad ugy gondolod jól...
2021. dec. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 anonim ***** válasza:
87%
Nekem férfiként bármilyen bőr ruhadarab nagyon vonzó egy nőn, bőrkabát, bőr leggings, bőrcsizma vagy szandál, egyszerűen vagány, szexi egy lányon, nagyon sokat tud dobni az összképen. Nem tudnám igazából megmondani a miértjét, tetszik és kész. A vonzó lányok még vonzóbbak lesznek tőle. Vagányságot, határozottságot sugároz és ad egy pluszt a szexuális kisugárzásnak. Én legalábbis így gondolom, ez a saját véleményem. 25F
2021. dec. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 anonim ***** válasza:
0%
Hát igen, ha valaki élő szexbábunak akar öltözni akkor arra tökéletes, de kedves 46-os birka barátom ! Nem az én véleményem ez, hanem ha már annyira a társadalom akaratát mondogatod, akkor a társadalom véleménye is ez, hiszen baromi kevesen viselnek ilyet szerencsére, ha kinézel az utcára, mert képzeld nem csak az én véleményem, hanem a társadalmad véleménye is az, hogy nem oda illő, vagyis van az a munkahely, ahova kötelező darab, de átlag embernek nem !
2021. dec. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 anonim ***** válasza:

:D :D Akkor most menj szépen egy tükör elé és hangosan röhögd ki magad jó?


Eddig azon nyafogtál, hogy jajj mivé lesz a világ mert így öltözködnek az emberek, így a végére már bevágod, hogy ja senki sem öltözik így szinte. Akkor min is nyafogsz napok óta? :D :D


Bár az is sokat elmond, hogy van kemény másfél karikád meg szinte minden válaszod majdnem 0-n van, úgy hogy én saját részről nem is pontoztalak semerre egyszer sem. :D

2021. dec. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 anonim ***** válasza:
50%
Látom gond van azért a szövegértéseddel is, ugyanis se olyat nem írtam, hogy mindenki ilyenben van, meg olyat sem, hogy senki nincs ilyenben, de neked elnézem. Az, hogy az itt jelenlévők, akik nyilván a kulcsszavak miatt tévedtek ide, mit gondolnak az nem releváns, legalábbis annyira, mint pl.: egy ellenzéki pártnak aláírást gyűjteni egy fidesz gyűlésen. Nem tudom megérted-e, mindegy is, leírnám, hogy mi az álláspontom, de ha eddig nem fogtad fel, ami a válaszaidból kiderül, akkor ezután sem fogod.
2021. dec. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!