Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ha egy felnőtt nő...

Szerintetek ha egy felnőtt nő fehér harisnyát hord az kislányos?

Figyelt kérdés

2021. nov. 20. 16:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
47%

Én is volt ,hogy vettem fel fehér harisnyát. Szerintem, ha normálisan passzol hozzá a többi ruha akkor nem gyerekes. Na nem ilyen simára gondolok,hanem vannak szép mintásak is.


[link]

2021. nov. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
51%
A fényes átlátszó fehér nylon megfelelő ruhával elegáns lehet. A fehér áttört csipkemintás még jó, de a pamutos balettos fehér harisnya szerintem hülyén néz ki minden összeállításban.
2021. nov. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
61%

Kedves kérdező!

Ne foglalkozz a sok negatív válasszal! Ha neked tetszik a fehér harisnyanadrág, akkor hordjad, és kész! Miért lenne kislányos? Például ilyen hidegben farmerszoknyához, fekete csizmához,egy fehér kötött pulóverhez, és egy vastag fekete, vagy sötétkék télikabáttal nagyon jól mutat a fehér harisnyanadrág.Vannak pamutból mintásak, és sima egyszerűek.Amelyik neked tetszik, azt vedd fel! Bemész egy zokni-harisnya szaküzletbe, és ott szívesen segítenek neked.

Visszatérve erre a kislányos dologra, szerintem sosem volt az!Egyrészt miért gyártottak akkor, meg ma is felnőtt méretben? Másrészt mikor én általános suliba jártam, sok tanárnő viselt ilyen fehér kötött harisnyanadrágot(bordázottat).És még jól is állt némelyiken!

Úgyhogy ne foglalkozz más véleményével,ne nézz senkit, viseld bátran a fehér harisnyát!

2021. nov. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
69%
szoktam fehér harit hordani fekete szoknyához. szerintem nagyon szép néha szeretek jókislányosan kinézni. olyankor fehér blúzt húzok hozzá és fekete magassarkú cipőt. a hajam két copfba fogom oldalt vagy befonom.
2021. dec. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!