Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van, hogy barátnőm...

Miért van, hogy barátnőm nagyon csinosan öltözködik akárhova megy és ha vele vagyok akkor rosszul érzem magam ha én nem öltöztem ki úgy mint ő?

Figyelt kérdés

Én is szívesen öltöznék csinosan de inkább kényelmesebben szoktam, de mindig mikor meglátom, hogy ő hogy öltözik fel mikor megyünk valahova elkezdem magam kicsit rosszul érezni.

Valamint ha egyszer egyszer csinosan megyek át hozzá mielőtt elindulunk valahova, és ő nincs annyira kiöltözve akkor mégdurvábban öltözik ki mint én.

Remélem titkon nem irigy vagyok rá vagy vagyunk egymásra.?

Ha nem akkor lehet ennek valami oka?

Van más barátnői is de rajtuk látszik, ha ők nem öltöznek ki akkor is tudják jól érezni magukat mellette, én kicsit elnyomva érzem magam ha csak ő csinos én nem



2021. nov. 21. 23:31
 1/6 anonim ***** válasza:
36%

Ez tipikus női dolog.


Ti nők egymás miatt öltöztök ki és veszitek meg a 20. táskát, 38. cipőt, és a 2340. ruhát.

Ha a pasiknak akarnátok tetszeni, 1 ruhátok lenne vagy 2. Pl.: Ez: [link] meg egy hasonló: [link]

2021. nov. 22. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Találkozzatok nálad, így te tudod túlöltözni. Egyébként felesleges rosszul érezned magad, akinek tetszel, annak melegítőben és foltos pólóban is tetszenél.
2021. nov. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Hát ha tényleg ez van, akkor kompenzálhat valamit.


Egyébként nem feltétlen jelenti azt, hogy el akar nyomni, lehet szegény inkább kompenzál mert pl úgy érzi neked jobb alakod, szebb arcod, hajad van.


A másik trükk, hogy ha mész vele valahova, kérd ki a tanácsát milyen ruhát vegyél. Ha direkt valami ronda leplet aggat rád, abból már egyértelműen látszik, hogy túl akar licitálni, ugyanarra a palira pályázik, stb.

2021. nov. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Hát vagy eleve nagyestélyiben mész hozzá, vagy olyan helyre mentek (pl túrázás a sárban), ahol jól megszívja csinikében.
2021. nov. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%

Az fel sem merül hogy ő így érzi jól magát?

A kompenzálás szerintem hülyeség, bármilyen hihetetlen vannak nők akik pl minden nap egybe ruhákat meg szoknyákat nőies ruhadarabokat és szép cipőket viselnek mert számukra ez önazonos így érzik jól magukat.

Nyilván ha egy alapból dekoratívan öltözködő lány kedvet kap ahhoz hogy egy kicsit még csinosabban öltözzön az pl a kérdezö szemszögéből könnyen hathat túlöltözésnek amikor lehet hogy csak az alap önmagához képest egy picit csinibb cuccot akart felvenni.


Nekem is volt olyan barátnőm aki kevésbé volt nőies és nem öltözködött valami extrán vagy nem tudott olyan szépen sminkelni.

Egy idő után meg szakítottam a barátságunkat, mert ő folyamatosan irigykedet és utánozni próbált, ugyan akkor kritizált mert nem tudott hasonlóvá válni és elakarta venni az önbizalmamat meg szídta a cuccaimat amiket pl előzöleg kölcsön adtam neki eseményekre.


Szóval kérdezö szerintem dolgoz egy kicsit magadon. Mert így az irigységel csak mérgezed a barátságotokat

2021. nov. 24. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel ne foglalkozz. Én igyekszem csinosan és elegánsan öltözni, de csak magam (na jó, néha a barátom) miatt. A legjobb barátnőm sokkal lazábban öltözik, de nem volt köztünk soha versengés, és ő ugyanolyan jól néz ki mint én, csak más a stílusa. Sose gondoltam arra, hogy ilyen téren "legyőzzem" őt. És ő se, de ha megtudnám, hogy ilyeneket gondol rólam, az őszintén rosszul esne. Lehet amúgy, hogy rajtad is van valami amit irigyel, pl jó alak, vagy szép haj, de nem zavarja különösebben.

Barátnőm nagyon karcsú nagy mellekkel, enyéim elég kicsik, de ennek ellenére nem zavar ez, sőt, néha szóvá is teszem, hogy jó alakja van.

2021. nov. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!