Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez fius cipő?...

Szerintetek ez fius cipő? Vagy hordhatja lány is?

Figyelt kérdés
[link]
2021. nov. 26. 19:09
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%

Arról nem tehetek, hogy a rosszakaróid leszavaznak…

Nyugodtan csinálj bohócot magadból, és higgy nekik, illetve a rosszindulatú eladóknak.

Egy rózsaszínre biztos nem mondanák, hogy férfi, de ezek amiket linkeltél biztos nem nőies cipők.

Vagy! Mutass ezeken kívűl férfias cipőket.

2021. nov. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

[link]

ennyit rólad :)

nőies cipő??? nem magassarkú cipőket küldtem:)

egyszerű fekete adidas cipőket küldtem, lehet rossz képeket nézel ;) amit egyaránt hordhat fiú/lány is ha tetszik neked ha nem vannak UNISEX SPORTcipők!!!! (nem nőies!) vagy te női sportcipőről még nem hallottál?

Puszi/pacsi ;)

2021. nov. 28. 12:01
 13/23 anonim ***** válasza:
0%

Ja! Még annyit, hogy ezt a két linket tedd ki próbaképpen, hogy a versenyzők szerint melyik a férfi, illetve a női cipő.

Majd a kommentek végén fedd fel az igazságot.

Kíváncsi lennék egyhangúan mit írnának.

2021. nov. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

érdekes rajtad kívül mindenki más azt írta h hordhatja lány is, na akkor kinek kéne elgondolkozni???

tudod egyáltalán hányadik században élünk v segítsek? :)

leírták ők is hogy az adidas all star cipőt is hordhatják fiúk/lányok egyaránt max .15 évesnél nem lehet több ilyen gyerekes gondolkodással FIX.

2021. nov. 28. 15:34
 15/23 A kérdező kommentje:
lehetsz *
2021. nov. 28. 15:35
 16/23 A kérdező kommentje:

[link]

ugyanez a cipő fehérben citrom/narancs sárga szinnel női kategóriában van ez már nőies??? XD sőtt a fehér alapon fekete "csíkos" is női kategória :) veled meg a felfogásoddal van a probléma.

2021. nov. 28. 15:42
 17/23 anonim ***** válasza:
0%

Arról nem tehetek, hogy én a saját kommentemet írom neked, a többi birka meg azt amit olvasni akarsz, és még egymástól sem tér el a kommentjük, nehogy leszavazzák bármelyiküket is.

Engem nem érdekel ki szavaz le, neked is feltűnt, hogy nullán állok.

Mellesleg ne fekete cipőn rugózzál, a rózsaszínt tedd ki kérdésnek, hogy férfias cipő e.

De mint írtam tegnap,azt a kérdést tedd ki.

2021. nov. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

A te "gondolkodásoddal" van a probléma. Ismeretlen emberek miért is írnák, azt ami nekem " tetszik" ? a véleményüket írták, rajtad kívül mindenki belátja hogy ez egy unisex cipő. Te vagy itt az egyetlen különc azon kéne elgondolkoznod nem lehet h veled van a "probléma"? számomra nem probléma, én hordom. A rózsaszín cipő nekem nem kérdés az egy FÉRFI sportcipő! (független a színétől FÉRFI; egyaránt van női fekete SPORTCIPŐ nem köröm cipő-> attól még hordhatja nő is)

Szerinted ami rózsaszín az nőies? ami fekete cipő férfias? XDDDD elég érdekes gondolkodás mód :D

2021. nov. 29. 10:15
 19/23 anonim ***** válasza:
0%

Reménytelen eset vagy!

Valószínű végig sem olvastad amit írtam, mert akkor nem írnád ugyan azt újra.

Na Csá!

2021. nov. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Én is női cipőket hordok 43f
2021. dec. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!