Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bershka méretezés?

Bershka méretezés?

Figyelt kérdés

Bershkabol polokat vettem eddig es body-kat. Polobol s-es, bodybol m-es kell.

Most rendelnek egy rovid ruhat.

178cm magas lany vagyok, de karcsu, 57kg.

Olyasmi alkatom van mint a kepen a modell lanynak. Azt irjak, hogy o s-es meretet visel.

Szerintetek s-es, vagy m-es kene? A hossza miatt gondoloozok az m-en, mert magas vagyok. Vagy az elállna már ha vékony vagyok?


[link]


Tapasztalt Bershkasok, legyszi segitsetek!😄


2021. dec. 4. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Húha ez a ruha mostmár nekem is kéne 😄 ha találkozom vele személyesen, mindenképp beszámolok a méretezésről. Ha tippelnem kell, szerintem S-es kell majd neked, én alacsonyabb vagyok, 50 kg, és XS-eseket hordok.
2021. dec. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! Én sajnos nem tudom élőben megnézni, mert nincs a közelben Bershka.

Viszont lehet, hogy rendelek, nem akarom, hogy elfogyjon.

Én is az s-re hajlok, se tudom milyen furfangosak az ilyen testre simuló ruhák. Lépek kettőt és a fenekemnél van az alja. 😂😄

2021. dec. 4. 18:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez rizikó sajnos:D Viszek majd centist😎 De lehet addig akad majd itt tapasztaltabb Bershkás is.
2021. dec. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az s-es elég lenne, mert vékony vagy, ez az anyag képről meg amúgy is rugalmasnak tűnik. A modell csak 1 cm-vel alacsonyabb nálad, szóval ha rajta nem érzed túl rövidnek, akkor rajtad se lesz az. Ha hasonló a testalkatotok és a magasságotok is, nem hiszem, hogy rád nagyobb kéne.
2021. dec. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Megrendeltem S-es méretben. Majd megírom a véleményt!:)

Köszi’

2021. dec. 4. 20:03
 6/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Gondoltam megírom a tapasztalataimat! Ma megjött a ruci. Szép, igényes.

Méretre is viszonylag jó, feszül, de sehol sem érzem kicsinek.

Ami nem tetszik benne: a nyakán a choker rész elégge szoros, kissé folytogató. (Pár perc viselés után megszokható), illetve az anyag felmászik a popsiba lépcsőzésnél, nagyobb lépteknél, de erre számítottam is. Nem veszek nagyobbat. Nem ebben tervezem lefutni a maratont. Egy szülinapi ebédre vettem. Amúgy tökéletesen passzol, az M már talán lötyögne.

2021. dec. 7. 15:50
 7/8 A kérdező kommentje:
*fojtogató (elnézést)
2021. dec. 7. 15:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen!
2021. dec. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!