Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi lehet az oka, hogy sok...

Mi lehet az oka, hogy sok tanárnő (néha még a fiatalabbak is) feltűnően csinosan/elegánsan öltözik? Csak az iskolában ilyen csinosak, vagy ez másutt is jellemző lehet rájuk?

Figyelt kérdés

Ilyesmire gondolok, mint ez a hölgy ebben a videóban:

[link]



2022. jan. 4. 04:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

Ebben semmi feltűnően csinos nincs, simán normálisan fel van öltözve átlagosan. Gondolom ezesetben a videó kedvéért is.

Ahogy a diákoknak úgy a tanároknak is megvannak szabva bizonyos kitételek hogyan kell öltözniük. Nekem az összes tanárom se nem csinos se nem pacuha mindegyik normálisan van felöltözve ahogy az egy tanártól elvárt se nem miniszoknyába se nem mélyen dekoltált cuccokba. Van aki kevésbé stílusos de van aki nagyon jól öltözik.

2022. jan. 4. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Lehet, hogy normál esetben ez még nem lenne olyan extra csinos öltözködés, de én a magam részéről úgy vagyok vele, hogy lassan már mindenki feltűnően csinos számomra, aki nem sportcipőben, (szakadt) farmerban meg kinyúlt pólóban van... Úgy tűnik, hogy túlságosan alkalmazkodtam a jelen korhoz. :D
2022. jan. 4. 04:49
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Igen, ez engem is érdekelne hogy mért nem sima farmerban meg valami sportcipőben járnak a tanárok
2022. jan. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Csenge020601 válasza:
98%
Anyukám tanító, sportcipőben, farmerban, és sportos felsőkben jár. És ez nem azt jelenti, kérdező, hogy kinyúlt póló. Jól öltözködik, de sportosan. És is iskolában dolgozom, napközis vagyok, csinosan öltözködök szerintem, bár télen nem veszek szoknyát.
2022. jan. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
38%
Megértelek, hogy ez fura neked, hiszen a sok trampli igénytelen közül kitűnik egy NŐ aki tud igényesen és nőiesen öltözködni, az a mai nagy egós világba csodaszámba megy.
2022. jan. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%

Én nem vagyok tanár, de kb. hasonlóan öltözök, szeretem a csinos blúzokat.

A kérdést viszont nem teljesen értem, milyen oka lenne? Ez tetszik, ennyi az oka.

Másutt is jellemző lehet rám, pl. étterembe, barátokkal vagy családdal találkozni is hasonló ruhákban megyek. Túrázás, kertészkedés közben természetesen nem ilyeneket viselek. :) Illetve hétvégén otthonra se szoktam így öltözni.

2022. jan. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
68%
Igazából épp az a baj, hogy ez ma már feltűnően csinosnak és elegánsnak számít. Egy fél lépéssel van magasabban a farmer+pólónál.
2022. jan. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

A diplomás emberek alapvetően jobban megengedhetik maguknak a csinosabb, drágább ruhákat, plusz általánosságban a stílusérzékük is jobb, mint a szakmunkás rétegnek.


A tanárokat azért veszed észre, mert nekik nem kell munkaruhát viselni, de egy átlag orvos, ügyvéd például ugyanez a kategória.

2022. febr. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
9%

8!

Nem csak diplomával lehet jól keresni, szerencsére a sok kétkezi munkát kerülő és inkább egyetemre jelentkezőnek köszönhető, hogy sok a hiányszakma és emiatt megfizetik a szakmunkákat is mert nagy rá a kereslet.

Valiknek dolgozni is kell a diplomások helyett..

2022. febr. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
48%
Köszi Zeus. Megfogadom a tanácsodat.
2022. febr. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!