Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Előfordul nálad ha haza érsz,...

Előfordul nálad ha haza érsz, első dolgod levenni a cipőt megnézed és lukas lett a zoknid/harisnyád? Kidobod vagy megvarrod vagy amíg nem lesz nagyobb a lyuk.? Gyenge minőségű lett az anyaguk?

Figyelt kérdés
Általába hol szokott kilukadni a zoknid/harisnyád? Mitől lesz lukas vagy gyenge minőség miatt? Kidobod vagy addig hordod amíg nem lesz teljesen nagy lyuk? Vagy megvarrod? Nálam előfordul hogy lukas lett és amíg nem nagy a lyuk addig hordom..

2022. jan. 10. 23:40
A kérdező szavazást indított:
Sűrűn/sokszor lukad ki!
Gyakran lukad ki!
Ritkàn lukad ki!
Nem szokott lukas lenni!
26 szavazat
 1/9 anonim válasza:
100%
Szerintem a szavazás nincs teljesen összhangban a kérdéssel. Egyébként előbb-utóbb a legtöbb zokni kilyukad, nem?
2022. jan. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez itt kérem a lyukaszoknifétises különkiadásunk. Tessék szavazni!
2022. jan. 11. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Te erre izgulsz hogy mekkora a lyuk a zoknin? Vagy netán azt a lyukat akarod megdugni?
2022. jan. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Előbb utóbb mind kilyukad. Többnyire a nagylábujjnál vagy a sarkánál hátul. Engem marhára idegesít ha megérzem a cipőben, hogy kilóg félig a lábujjam, rossz érzés. Ki szoktam dobni azonnal, nem stoppolom.
2022. jan. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Párommal elhasznaljuk a lyukas harisnyákat.
2022. jan. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem szoktam nézegetni a zoknimat miután levettem a cipőmet
2022. jan. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
amíg kicsi a lyuk nem dobom ki, de ha már nagyobb, mondjuk ujjnyi széles akkor igen
2022. jan. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Metionin ***** válasza:
100%
Csak balett után, bár akkor is is inkább azt csekkolom, hogy véres-e :D Ha kilyukad, levágom a lábfejét és jó anélkül. Ha csak véres, go hideg víz. Sima utcai harisnyát kidobom ha kilyukad, bár elég ritkán szokott.
2022. jan. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ.

De az biztos, hogy nem egyből csekkolom. Levételnél vagy mosásnál jobban feltűnik. Ha zoknin kicsi a lyuk, akkor megvarrom, de ha már amúgy is foszladozó darab, akkor kuka.

Vastag harisnynál ugyanez. Nejlonharisnyánál attól függ hol a lyuk. Pl. ha lábfej részen, akkor átlátszó körömlakkal sokat lehet javítani, majd kimosom és még 1-2 alkalommal jó lesz, a cipő úgyis rejti azt a részt. De nyilván nem őrzőm hónapokig.

2022. jan. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!