Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Manapság mért csak ronda...

Manapság mért csak ronda ruhákat árulnak a lányoknak, nőknek?

Figyelt kérdés
Persze vannak kivételek, ritkán rá lehet akadni szép darabokra is, de többségben a ronda ruhák vannak. Emlékszem gyerekkoromban mindig csodáltam a nagyobb unokatesómat hogy milyen szépen öltözködik és arra gondoltam hogy majd egyszer olyan leszek mint ő. De mivel manapság a nyúlt, bő ruhák vannak divatba, nagyrészt csak ilyeneket lehet találni a boltokban, így képtelenség szépen öltözködni.

2022. jan. 11. 10:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
MIvel az izlések nem egyformák, illetve a divat is változik, ezért értelemszerüen most nem olyan ruhákat árülnak, mint 20-30 éve.
2022. jan. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%

Mert változik a divat. Szerintem az én gyerekkoromban rosszabb volt a divat mint most. :D

Amúgy nem csak ilyeneket árulnak, én pl. nem igazán szoktam aktuálisan divatos ruhákat venni, simán találok nekem tetszőt.

2022. jan. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
A fast fashion termékek 95%-a eddig is ronda volt, nem sok minden változott.
2022. jan. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%

10 éve (pont fiatal tinédzserkorom hajnalán) nagyon nehezen találtam magamra bármit az üzletekben.

A csípőgatyák hódítottak, és mivel széles csípő el rendelkezem vékony derékkal, az ilyen fazonokat fizikai lehetetlenség volt viselni számomra.

Ma úgy látom - az üzletekben sorakozó oversize melegítők ellenére is - sokkal könnyebb az alkatomnak megfelelő ruhákat vásárolni, rengeteg nőies, elegáns, jó szabású ruhákat találni Zara-szerű fast fashion boltokban is.

Ami új fordulat, hogy pillanatnyilag most éppen “retrózás” van. Visszajött egy csomó dolog, ami a ‘70-‘80-‘90-es években volt divat, pl. a flare trapéznadrág, a komplementer színek párosítása, az amerikai gimis egyenruhákhoz hasonló szettek, kockás szoknyák, spagettipántos ruhák.

2022. jan. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
28%
Kitalálom... te egy férfi vagy.
2022. jan. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
csajszi vagyok, nem talált
2022. jan. 11. 11:04
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tetszik a ruha felhozatal, akkor rendelj. Nem képtelenség szépen öltözni, csak tudni kell hol vásárolj. Orsay, Zara, Mango, mind olyan üzletek amik elegáns és business dresscode ruhákkal vannak tele.
2022. jan. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
Sajnos tényleg egyre nehezebb ruhát találni. Csomó ismim turizni megy, hátha ott találnak valami jót.
2022. jan. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
51%

Rossz helyre jársz. Nagyon sok helyen vannak csinos ruhák. Sőt, ahol vannak bő ruhák, ott sem csak azok vannak.

Még a sportosabb márkáknak is vannak csinos ruháik.

Ezekben már nézelődtél:

Mango

Zara

Tom Tailor

Calvin Klein Jeans

Amnesia, Envy, Magenta

És persze van egy csomó butik (online is) ahol különböző márkákat lehet találni egy helyen, vagy nem márkás, de csinos ruhákat.

2022. jan. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Metionin ***** válasza:
83%
Nekem is betett most ez az oversized divat, minden olyan nagy, a felsők, pulóverek szélesek. A nadrágok viszont sokkal jobbak, mint régen, most végre van normális derekú, szűkebb is, míg tinikoromban szívtam a csípő trapézgatyákkal.
2022. jan. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!