Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfi vagyok és elkezdtem női...

Igennem3 kérdése:

Férfi vagyok és elkezdtem női bugyikat hordani, mert sokkal kényelmesebbnek talàlom mint a boxert. Milyen màrkàt ajànlotok?

Figyelt kérdés

#bugyi #férfi #Férfibugyi
2022. jan. 11. 12:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Sloggi. Kényelmes, rugalmas. Ajánlom.
2022. jan. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

BonPrix oldalról elég sokszor vásárolunk. Nejemnek szuper fehérneműket vettünk. Már szinte irigylem egyik-másik olyan kellemes tapintású, mutatós darab. Volt, amelyiket felpróbáltam, de kényelmességük elől nem volt olyan, mint a hátsón, mivel nem fért el a szerszám. Poénnak jó volt, nejemmel jól elszórakoztunk.

Igen kényelmes alsókat is lehet kapni ezen az oldalon. Mondhatom még a J.press gatyóknál is jobbak. (habár ez a kérdezőt nemigen érinti)

Árak nagyon jók, minőség kiváló! (100 napig lehet visszaküldeni a termékeket)

2022. jan. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 maoriérzések ***** válasza:
0%
Mindegy milyen márka,csak zsinóros tanga legyen
2022. jan. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

#1 -esnek: Sokak fejében zavar van 'mikropénisz' ügyben. Mikropénisz nem egyenlő a kis farokkal. Mikropénisznek akkor nevezi a szakirodalom a szerszámot, ha erektált állapotában nem nagyobb 7 cm-nél.

Az én szerszámom is szánalmas nyugalmi állapotában...üzem közben mégis felmegy 15 centiig...ami tudom, nem a világ teteje...de valamire azért mégis csak jó.

Az egyik hájfejű repper (magyar) is 'mikropéniszez' az egyik számában...lehet, hogy csak a saját igénytelen mivoltát kiabálja ki magából...nem tudom, miért van erre valakinek (lelki) szüksége.

2022. jan. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Leírhatnád azért, hogy miképp jutottál el a döntésedig, szerintem többen kíváncsiak vagyunk. Az is lehet, hogy egyszerűbb megoldást javasol valaki a problémádra.
2022. jan. 29. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Érdekes problémakör....lenne mit beszélni róla - persze, csak őszintén, mert úgy van értelme. Igazság szerint én is vettem már magamra női cuccokat (hol bugyit, hol szoknyát...ilyesmit...) és volt benne valami geil, izgató...ha pl. most felvennék valami ilyesmit, biztosan most is izgatólag hatna rám. De: olyan nem jutott eszembe, hogy ilyenekben járjak is...olyan szinten nem érdekel a dolog. A bugyi - ugye- nem látszik...de más a helyzet a felső ruhákkal.
2022. jan. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
16 vok......"A bugyi - ugye- nem látszik"..csak a félreértések elkerülése végett: nem azért írtam, mert esetleg bármikor is...(akár csak egyszer is) elmentem volna otthonról úgy, hogy női bugyi van rajtam....merthogy az úgysem látszik....ilyen szinten nem/sem érdekel a dolog....és otthon is csak néhány percig 'szoktam' ilyennel szórakozni...és csak szökőévente (az ugye 4 év) egyszer (max szökőévente 3szor)
2022. febr. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!