Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Meghasonlás az öltözködésben?

Meghasonlás az öltözködésben?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok. Zakót, inget hordok, elegánsabb kabáttal általában. Elegánsabb bőrcipővel, táskával.

Szeretem a zakót, szeretem az eleganciát.

És látom a nyilvánvaló előnyeit is, ahogyan hozzám állnak az emberek akár munkában, akár civilben, az öltönyforma miatt.

De belegondoltam ,hogy alapvetően én egy rocker voltam tizenévesen. Bőr cuccok, oldallánc, bakancs, ilyesmi. És ha nagyon a szívem szerint tennék, ma is többször hordanék kockás inget, bakancsot, kapucnis pulcsit, ilyesmi.

De nem teszem, mert egyrészt szeretem a zakót, élvezem a hatását, másrészt úgy gondolom, hogy így illedelmesebb megjelenni. (abban a munkakörben ahol dolgozom legalábbis)


Más is hasonlott meg így már ebben? Mi a jó megoldás szerintetek?



2022. jan. 13. 12:09
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

"Ami engem illet, én egyébként se öltöznék máshogy, csak azért, hogy jobban elfogadjanak és máshogy bánjanak velem. Akinek nem vagyok szimpatikus zenekaros pólóban és farmerban, annak ne legyek öltönyben se 😄 Ha csak a ruhám miatt kedvel valaki, akkor az számomra nagyon felszínes."


Ezt én megértem és egyet is értek vele alapvetően, viszont hasznosnak gondolom ettől függetlenül. :D

Főleg a munka világában. Köszönjenek csak az öltönyömnek előre, engem nem zavar. :D

2022. jan. 25. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!