Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A turis üzletekben átveszik a...

A turis üzletekben átveszik a használt ruháimat pénzért?

Figyelt kérdés
Pl a Házában? Vagy akár mindegyikben

2022. jan. 17. 15:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Egy Háda, vagy nagyobb üzletlánc saját fertőtlenítő/tisztító rendszerrel rendelkezik, vagy alvállalkozóval - akik a hatalmas mennyiségre kalkulálják az árakat...

Egyedi bevitt ruhák esetén pedig a fogyasztói árat vagy kénytelen kifizetni... Ami 2-4 ezer forint.


Senki nem fog tízezerért használt kabátot venni - mikor ennyiért vadi újat kap a HM/Orsay/stb helyeken....

2022. jan. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
77%
Ha nincs előírva a vegytisztítás akkor szimplán csak úgy vennék át, hogy tiszta ruhákat. Szerintem ez CSAK rugalmasság kérdése. Én még megbízással is vállalnék a jó darabokra. Hogy kitenném és az eladás után fizetném a magánszemély részére. Leginkább kis turikra gondolok pl.egy községben. Itt sem ártana a vérfrissítés... mindig ugyanazok a ruhák, hasonló minőségben, hasonló stílusban és emiatt igen inkább megveszi az ember Jófogásról plusz postaköltséggel. De az itteni kisvállalkozónak nem érné meg na persze.:)
2022. jan. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%

12: nem akarod érteni....


Ha te be szeretnéd adni a használt ruhádat, akkor neked kéne kitisztíttatni... Ugyanúgy négyezer forint, tehát ezt plusz a feltételezett értékét meg kéne kapnod a boltostól. Ami nem fog menni, mert akkor neki alig lenne haszna rajta.


Az online adásvétel esetén eleve kiesik a bérleti díj, a rezsi, a többi... Tehát nem véletlen, hogy az online piactérre tevődött át a használtruha kereskedelem egy része is.

2022. jan. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
70%

Te nem akarod érteni!:) Mondom "Ha nincs előírva a vegytisztítás akkor szimplán csak úgy vennék át, hogy tiszta ruhákat."-> magánszemély a mosógépbe ennyi. A turkálós dönthet, hogy megfelelő-e a termék minden szempontból.

A vállalkozás költségét meg ezen ügyleten kívül is kitermeli, működő üzlet áru bővítéséről van szó, akár egyetlen tároló vagy vállfa erejéig! Rugalmasság...

2022. jan. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
30%

14: ja, persze.... egy gyapjú télikabátot a mosógépbe...

Ezzel problem solved, mert utána mág mehet a kályhába... :))))

2022. jan. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Na innen látszik, hogy csak kötözködni vagy itt. Nyilván nem olyan ruhákról írtam amit egyébként is tisztítóba kell vinni.:)

Kérdező nézd mit találtam: https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..

Kicsit más, mégis végeredményben ugyanaz. Nem tudom működő dolog-e még,de érdemes utána járni.:)

2022. jan. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
49%

Tényleg elolvastad????


Ez kb. marketingakció, hogy náluk vásárolj...

Azok a ruhák mennek a szemétégetőbe!

2022. jan. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
33%

16: nem kötözöködöm, hanem a realitásokat írom le.


Amikor egy HM-ben/Orsayben akcióban 700-1000 ft-ért lehet VADIÚJ felsőket kapni, akkor hol lenne nyereséges párszáz ft-ért bevenni, és árréssel eladni használt felsőket....???


Ha már a kabátot lesöpörted a tisztítás miatt....

2022. jan. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%

"Ha nincs előírva a vegytisztítás"


A gond az, hogy ELÖ VAN ÍRVA!!!!

2022. jan. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

ilyen boltot összesen kettőt ismerek, midnkettőt budapesten. az egyik a hagor ami most ideiglenesen zárva is van, ott nagyonv álogatósak, alig vesznek át valamit de rögötn kp-t kapsz

a másik a swappis, ahol pontokra váltják be, majdnem minden ruhát befogadnak. utána náluk tudsz várásolni pl egy ezer forintos pólóért 500 pontot és 500 forintot kell fizetned. én oda vittem minden ruhámat (8 méretet fogytam, telejs gardróbcsere kellett, többször) és levásároltam csomót. legalább ha már közvetlen pénzt nem kapok érte, támogatok egy magyar kisvállalkozást

2022. jan. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!