Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyivel jobb a Lasocki...

Mennyivel jobb a Lasocki márka a Jenny Fairy márkától? Mindkettő a CCC saját márkája

Figyelt kérdés
Ahogy néztem a leárazásokat, a Lasocki nem sokkal drágább akciósan, mint a Jenny Fairy. A Lasocki bőr, míg a Jenny műbőr.
2022. jan. 27. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap is volt ugyanez a kerdes!


A L. Valódi bőr, a másik műbőr.

2022. jan. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt tudom. De nekem csak műbőr cipőim vannak pl. Jenny Fairy, Deezee, de igazi bőr, mint a Lasocki olyan nincs. Ha sokkal jobb beruházok egy bőr csizmára.
2022. jan. 27. 22:02
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Sose veszek műbőrt!

Gombatenyeszet... nem szellőzik axlábad.

2022. jan. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem jobb, de hogy neked megéri-e, azt te tudod. Én ilyen divatcipőkből veszem inkább a Jenny Fairy jellegűeket, amiket nem hordok gyakran, mert stílusban nehezebb kombinálni. Olyan cipőkből, amik klasszikusabb stílusúak, jobban kombinálható színekben, gyakrabban hordom, inkább veszek bőrt, mert az tovább tart és jobb is a lábnak minden téren.
2022. jan. 28. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt minden héten megkérdezed mostantól?
2022. jan. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A lasocki az minden esetben valódi bőr? Ha igen, milyen állat bőre?
2023. febr. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!