Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfi tanga, mennyire elfogadott?

Férfi tanga, mennyire elfogadott?

Figyelt kérdés

Barátnőmtől régebben kaptam egy férfi tangát, kedvéért fel is vettem párszor. Viszont kéri, hordjam sűrübben is, és vegyünk még párat mellé.

Számomra ez nem hétköznapi viselet, vagy a mai világban ez már bevállalható?

Egyáltalán mennyi férfi hetero hordhat tangát?



2020. júl. 28. 13:12
A kérdező szavazást indított:
rendszeresen hordok
heti 1-2 alkalommal veszek fel
havonta párszor
soha, fel nem venném
46 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15%
Kamu kerdes. Baratnod sincs, csak izgulsz arra ha ferfi tangat hord. Mindenki ismer mar itt teged, heti rendszeresseggel irsz ki ilyen kerdeseket.
2020. júl. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
10%
Csak egy homár vesz fel tangat
2020. júl. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
11%

Mindjárt jön a selejt harisnyás férfi , hogy bezzeg a nők hordhatnak bakancsot xD

Várom már a vergödését😂

2020. júl. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Senki nem látja, ha neked kényelmes, hordd.

Viszont tényleg nem igazán elfogadott, szóval ha tudod, hogy valamiért látszani fog (orvos, akármi miatt), akkor hanyagold.

2020. júl. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

Ha neked is tetszik, hord nyugodtan.

Én évek óta csak tangát hordok, és eddig csak jó tapasztalataim vannak vele csajoknál. Pasik véleménye meg nem érdekel, bár nem szoktam magam mutogatni, de nem is titkolom ha véletlenül pl valami öltözőben meglátnak benne. Illetve ebben megyek mindenhova, látott már benne orvos, és masszőr is.


A te szavaiddal élve simán bevállalható, nekem hétköznapi viselet lett évek óta. És nem én vagyok az egyetlen. Én is barátnő kedvéért próbáltam ki, de már fel nem vennék más fazont.

2020. júl. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Utolso a kerdezo masik felhasznalojarol irt valasz a sajat kerdesere, komolyan nyomod teso.
2020. júl. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
11%
Ez biztos hogy a harisnyás férfi lesz
2020. júl. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mint látod nem nagyon elfogadott.

De pl én is hordok tangát főleg ilyenkor nyáron. Ha neked kényelmes és megfelel akkor hord. Másokkal meg ne foglalkozz.

2020. júl. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak férfitangát hordok.

A válaszadók némelyikét elnézve elég sok kasu van, mert értelmes válasz helyett csak beszólogat és kötekszik.

2020. okt. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szintén férfi tangát hordok. Heteró vagyok. Elterjetebb, mint gondolnád. Teljesen beválalható és már hétköznapi. Nyugodtan hordhatod, viselheted. A barátnődön kívűl meg úgy se tidja senki.
2021. júl. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!