Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit az a minimum, amit felvesz...

Mit az a minimum, amit felvesztek, ha kiöltöztök?

Figyelt kérdés

Milyen felsőt, alsó részt, cipőt viseltek minimum, ha kiöltöztök?


Nem olyan válaszokat várok, hogy helyfüggő, dress code függő, hanem, hogy mi az a minimum összeállítás, amikor azt mondjátok, hogy na, most ki vagyok öltözve?


26/L



2022. márc. 18. 07:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát, márpedig maximálisan alkalomfüggő, nyilván más a "kiöltözés" az operettbe meg egy falusi étterembe.

De mondjuk egy csinos felső és egy elegáns cipő... De tényleg attól függ mert van ahova az kevés.

2022. márc. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

Harangruha+blézer+körömcipő,

Nadrágkosztűm

De van olyan ruhám, amit ha feldobok pár kiegészítővel, akkor máris egy elegánsabb szett lett belőle.

2022. márc. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ami meg alkalomra Kiöltöztés, az nagyon miniumum az mondjuk egy letisztultabb fekete garbó, egy fekete nadrág ami nem farmer és egy starement nyaklánc vagy fülbevaló.


Magasságúak minden összeállításon dobnak, szóval ha hozzáadsz egy elegáns kis szandált, azzal már kb a legtöbb étterembe, koktélbárba beengednek.


Ha ezt a kettőt beteszem egy táskába, és napközben mondjuk egy zárt cipő meg egy sálat veszek hozzá, akkor meg a metrón se néznek meg vele.

2022. márc. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindig valamilyen ruhát veszek fel. Legfőképp bodycon, ahhoz nyaklánc. De én szeretek látványosan kiöltözni, szóval ne egy kis egyszerű ruhát képzelj el :D ja és smink, alkalmi. Hozzá egy elegáns táska.
2022. márc. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%

Nadrágkosztüm egy szép felsővel, vagy csipkés bralettel (tudom tudom, nem elegáns, de pl. egy tavaszi, kora nyári esküvőn szerintem megállja a helyét... fiatal vagyok, jó az alakom is).

Ruha


Mind a kettőhöz harisnya és magassarkú (abból is a 100-120 mm-es stiletto, nem hordok platformosat, vagy olyat, aminek az eleje nyitott).

Drágább ékszer (arany, brill). Olyan kabát, kiegészítő, amit nem feltétlenül vennék fel egy ötkertes buliba, vagy simán egy egyetemi napon.

2022. márc. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
46%
Póló meg azért alsónemű 😀 De az atombomba becsapódása előtti percekre azért felrángatok magamra valami csini göncöt. 😀
2022. márc. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem egyedül a blézer meg a hagyományos magassarkú az, amit a kiöltözéssel azonosítok és csak azért van, mert pár évente egyszer kell.
2022. márc. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Harisnya, egyberuha/szoknya, magas sarkú, ékszerek - a magas sarkún kívül ezeket nap, mint nap megcsinálom amúgy.
2022. márc. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakoznák a nyolcashoz, tehát ez a minimum nálam is. De én inkább választok egy kosztümöt, egy csinos blúzzal. Azzal nem lövök mellé szerintem. :)
2022. márc. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mostanában már ha a farmerhoz egy csinos felsőt veszek fel és nem egy sima pólót, már annak számít.

A max az egyberuha, de azt harisnyás időben nagyon ritkán hordok.

2022. márc. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!