Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha rendeltem Shenrol, de...

Ha rendeltem Shenrol, de vissza vonom a rendelest, akkor vissza kapom a kupont, es a pontokat amiket hozzaadtam?

Figyelt kérdés
A masik kerdes pedig (ez egy masik csomag) ha veletlen rossz szallitasi cimet irtam, akkor azt higy tudom kijavitani? Nem latom h kiirna, mert mar feladtak a csomagot, de szerintem meg igy is lehet, csak nem tudom hogy
2022. márc. 28. 11:54
 1/2 A kérdező kommentje:
*Sheinrol
2022. márc. 28. 11:54
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha a rendelésed még a processing fázisba van, akkor le tudod mondani. Azt nem tudom, hogy pontokat és kupont visszakapsz-e, de annyira talán nem is lényeges. A neten Dunát lehetne ereszteni sheines 15%-os kuponokból. Annál nagyobb meg amúgy is ritkán van.


A címet viszont csak akkor tudod módosítani, amikor még ebbe a processing fázisba van. Ha elküldték, akkor már késő. De mivel általában kapsz valami értesítőt Express One-tól vagy Dpd-től a csomagod okán, ezért tudsz nekik telefonálni vagy online módosítani (ajánlom, hogy regisztrálj a dpd oldalára).

2022. márc. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!