Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vásárol ruhát egy mai...

Hol vásárol ruhát egy mai gimis lány?

Figyelt kérdés
Aki magas és erősebb, de formás alkatú. Divatos, fiatalos, de nem kirívó ruhákra gondolok. Hasvillnató nem jó, nem hordja, és manapság csak ilyet kapni. Ill. Minden nadrág rövid, hol lehet venni elég hosszú szárú farmert?
2022. ápr. 17. 23:28
 1/7 anonim válasza:
100%
stradivarius, hm, new yorker, f&f, sinsay, zara, c&a
2022. ápr. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
És a Hadaban is vannak néha marhajo cuccok.
2022. ápr. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, sajna nem Pesten él és ami helyben van abból is kicsi az üzlet, kicsi a választék.
2022. ápr. 17. 23:48
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom milyen magasságról beszélsz, de lehet érdemes megnézned a magasnoknek.hu-t, itt direkt ilyen ruhák vannak. Én amúgy fast fashion boltokban vettem, kínaiban, hádában, kb mindenhol. (186 cm vagyok)
2022. ápr. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én pl aboutyouról szoktam rendelni. Ingyenes a visszaküldés. Élőben én is csak hasvillantós rövid ruhákat találok. Neten nagyobb a választék.
2022. ápr. 18. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Zara- sinsay- stradivarius óvatosan, mert kisméretek. Egyébként bárhol lehet kincsekre bukkanni, a bonprix.hu a magasabb- nem gebe nőknek van kitalálva, igaz sok a nyanyás cucc, végig kell böngészni, jó dolgok vannak minden korosztálynak és emberi méretnek. Kommentek sokat segítenek
2022. ápr. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
About you-n és talán még a bonprixen van magas embereknek kollekció.
2022. ápr. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!