Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hádában mennyire lehet nagyobb...

Hádában mennyire lehet nagyobb márkákat megtalálni?

Figyelt kérdés

Hétfőn megyek turizni nyitásra, mert eddig ha nem bálabontásra mentem nem találtam "nagyobb márkakat" (luis vutton, gucci...).

Ismerősök mondták,hogy ők szoktak találni, de ez mennyire gyakori?



2022. máj. 13. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Eredetit? Kilós áron 1500 forintért?
2022. máj. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen (azt mondják),és már láttam is párat. Jó lehet,hogy nem azok,de ügyes,csinos kis utánzatok akkor.(mivel nem értek az eredetiség vizsgálathoz csak így tudok nyilatkozni).
2022. máj. 13. 15:24
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Szonte kizárt. Meg a darabarus boltokban sincs..
2022. máj. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

Áhh, a vállfás Háda is tele van már Primark-os aljamárkákkal. :(

Amik újonnan se kerülnek sokkal többe, mint amennyiért a Háda adja.


Elég durván felmentek a darabáras cuccok.

És lassan már Marks&Spencer színvonalú cucc sincs - ami azért nem a top minőség...

2022. máj. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

A darabáras tényleg nem éri meg, de a kilós még igen. Én egy northfaces pólót vettem 400 Ft-ért. Van néha adidas, Nike felső is. Farmerokból is lehet márkásabbat találni.

Elsősorban nem a márka a fontos szerintem. Nekem van egy noname pólóm is, már két éve használom elég rendszeresen és még semmi baja. Ki lehet fogni 1-2 jó árut.

Az én tapasztalatom, hogy minden évszakban érdemes elmenni, főleg ha új áru érkezik. Akkor valószínűleg találsz Valamit. Előnyben persze a standard méretek, S, M, L. Ezeknél nagyobb méretben kevesebb az áru (most a női részlegről beszéltem, a férfit nem ismerem).

2022. máj. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ki lehet ilyet fogni, de a kilósba a darabárasból kerülnek át az ott el nem kelt darabok. Tehát a viseletesebb, hibás, rosszabb minőség.
2022. máj. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Iszonyúan leromlott a minőség. Ha márkás ruha van(nem George, meg H&M), akkor is nagyobb részben egyértelműen hamis, ha eredeti, akkor meg sokszor hibás, szakadt, foltos. Ilyen régen nem fordult elő. Vagy például egyre többször van Pepco-s ruha, ami nevetséges, mert az filléres holmi újonnan, ott meg fizetheted kilójáért a 4500 Ft-ot.
2022. szept. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!