Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhákat hordjak? 163...

Milyen ruhákat hordjak? 163 cm 64 kg lány vagyok 16 éves. Elég vastag a combom és nagy a hasam. Hogyan tudom ezeket jól "elrejteni"? Aki tud segítsen kösziiii

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Olyan felsőt válassz, ami nem túl szűk, de nem is túl bő, szóval azt az igazán bő tunikát nem ajánlom, mert kismamás a legtöbb esetben és szerintem kevés esetben áll jól. Szerintem csak még jobban felhívja a figyelmet a hasra, ez tapasztalat.

Nadrágok közül nem ajánlatos a koptatott,oldalzsebes. Válassz egyszínűt, nem kell, hogy feltétlen fekete legyen, lehet közép, vagy sötétkék.

2010. szept. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos ellent kell mondanom az előttem szólóval.szerintem egy fekete,vagy khaki színű kissé bővebb z átlag farmernél,és egyszerű T-póló,aminek az ujja szűk 10 centivel könyököd fölé é,annak alhossza megfelelhet.cipőnek egy egyszerű fekete sportcipő,vagy Red Rooster(legjobb) bakancs
2010. szept. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem meg sportolj egy kicsit, diétázz, és mindjárt nem lennének ilyen próblémáid. A magasságodhoz olyan 55 kiló lenne az idálig, de még akkor se lennél nádszállkarcsú!
2010. szept. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!