Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol találni olyan férfi...

Hol találni olyan férfi ruhákat, leginkább felsőt, amit nem modell testalkatra szabtak?

Figyelt kérdés
Alacsony, tömzsi, kicsit pocakos testalkatom van, de csak enyhe túlsúlyról beszélünk, 5-10 kiló kb. Tudom, a fogyás az igazi megoldás, de addig is örülnék, ha jól érezném magam a ruháimban. Csakhogy ilyeneket egyszerűen nem találok. A nadrág még hagyján, ott csak a bőségre kell figyelni aztán legfeljebb felvarratom vagy valami, de felsőből sose találok olyat ami passzol rám. Vagy ráfeszül a hasamra ami nem néz ki jól és kényelmetlen is, ha meg bőségben jó akkor nevetségesen hosszú. Legrosszabb esetben mindkettő egyszerre. Bármilyen tanácsot szívesen fogadok!

2022. máj. 21. 18:21
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
jelen korunkban az átlag férfinak túlsúlya és pocakja van, szóval nem egészen értem a dolgot, majdnem mindenhol kéne megfelelő pólót találnod, kínainál, C&A-ban, stb. - egyedül a kifejezetten fiatalokat célzó boltokban kisebb a kínálat nagy méretből
2022. máj. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem az a baj hogy ne lenne nagy méret, hanem hogy azt viszont nem 170 centire tervezték. Ami kellően bő, az túl hosszú szokott lenni nekem, gyakorlatilag bármilyen üzletben.
2022. máj. 24. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!