Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet jó minőségű pólót...

Hol lehet jó minőségű pólót venni? Olyat ami nem nyúlik ki 10 mosás után? Bővebben..

Figyelt kérdés

Elkezdtem picit a pólós ruhatáramat felújítani.

Tele vagyok régi pólókkal.

Viszont észrevettem hogy bárhol veszek 2000-től 12000 forintig pólót, már pár mosás után elkezd nyúlni. Hiába mosom 30-40 fokon.

Ehhez képest van 10+ éves pólóm amiket számtalanszor mostam 90 fokon is és semmi nem látszik rajta.

Ha tudtok akár konkrét márkát ajánlani, azt megköszönném.



2022. jún. 25. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
40%

Malfini márka. Munkaruha bolt.


5.11, Blackhawk, Direct Action márka. Katonai bolt.

2022. jún. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

Reserved-ben szoktam altalaban vasarolni, nincs ilyen problemam, 40 fokon mosok.

De a 90 fokos mosast hanyagold, semmi ertelme megfozni a ruhakat, mososzer es oblito fertotlenit igy is, ugy is.

2022. jún. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De miért mosol 90 fokon egy pólót?
2022. jún. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3 Egy ido utan munkaruhakent hasznaltam es nem kicsit volt koszos. Nem szamitott mar hogy ha kinyulik de megsem nyult ki.

30-40 fokon is kinyulnak a mostani polok. Ez volt a kerdesem.

2022. jún. 28. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!