Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rendben van, ha egy 13 éves...

Rendben van, ha egy 13 éves kislány miniszoknyát hord?

Figyelt kérdés

2022. júl. 2. 17:20
1 2
 11/20 HoneyBunny ***** válasza:
89%
Én is hordtam már ennyi idősen, na nem a szexizni valóakat, hanem sima lányos rövid szoknyákat. Anyám rendesen ki volt rajta akadva, de nem tiltotta meg, mert hát nem is illegetni akartam magam benne, csak "nagylányoskodni meg csinoskodni".
2022. júl. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
79%
én most is és kislánykoromba is csak kicsivel térd fölé érő szoknyákat viseltem és viselek. és azt is harinacival. az annál rövidebbet már nem nagyon illik viselni szerintem.mindenféle szoknyám van: csipkés fodros rakott farmer és elegáns fekete irodai szoknya (ezt munkába kötelező hordani). nagyon szeretem a szoknyát. nadrágot már pár éve egyáltalán nem hordok. igy tudok kiteljesedni megélni a nőiességemet.
2022. júl. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
87%
Attól is függ mennyire mini a szoknya
2022. júl. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mennyire mini. De ha már ezt a kifejezést kapja, hogy ,,mini” akkor valszeg olyan amilyet én gondolok.
2022. dec. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
55%
Dehogy illik, úgy nézne ki benne mint egy prosti. egy gyerek öltözzön úgy mint egy gyerek, ne úgy mint egy krva
2022. dec. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
85%
A miniszoknya azt jelenti, hogy térd fölé ér. Ha nem extra mini, teljesen rendben van
2023. jan. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
55%
Nincs rendben.
2023. jan. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
33%
Mindenki azt hord amit szeretne és ami jól áll neki. Ha te ezt szeretnéd visenli akkor nyugottan, nincs vele probléma.
2023. aug. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 hosszúhajú ***** válasza:
na ez az a kérdés ahol kép is kell. mert a mini fogalma nem egyértelmű. a picit térd felett érő az még oké, de feljebb nem. kivéve pamutharisnyával mert úgy nem nőcis hanem kislányos. egy 13 éves még nem is kamasz csak kiskamasz. tehát lányos cuccokat kéne hordani, nem nőieset.
2023. aug. 30. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Szerintem korai, mert kihívó. Amúgy a miniszoknya az, ami a fenék alatt végződik, nem tudom, mitől mini egy kicsivel térd fölé érő szoknya. Utóbbit viselhet egy 13 éves lány is.

Nekem az is meglepő, hogy az iskolában nem szólnak, ma már mindent lehet. Nem kell iskolai egyenruha se, de ez már a másik véglet. 13 évesen ne öltözködjön egy lány kihívóan. Különösen akkor veszélyes ez, ha idősebbnek néz ki a lány, mert sokan bepróbálkozhatnak nála a felnőttek közül is.

dec. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!