Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Probléma ha 18 évesen nőies...

Probléma ha 18 évesen nőies vagyok?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy fura és/vagy hülyeség, de engem valóban érdekel. Szóval 2 éve lassan, hogy foglalkozom a testem formálásával és 1 éve annak, hogy változtattam az öltözködésemen. Mostanában viszont egyre többször teszik szóvá, hogy túl nőies vagyok 18 éves létemre, hogy egy kvázi kislánynak még nem kéne ennyire "kereknek" lennie, és hogy eljön majd az az idő, amikor visszasírom, hogy nem jártam kényelmesebb ruhákban. Meg szerintük apakomplexusom van azért, mert nem az iskola társaim tetszenek, hanem az idősebbek.

2021. febr. 22. 20:27
 1/8 Noren1989 ***** válasza:
51%
Rettenetes.
2021. febr. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%
Miért lenne baj?
2021. febr. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

1 irigyek

2 amíg nem húztál el otthonról, nem dolgozzák fel, hogy már nem vagy kislány

2021. febr. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Arra azért nagyon vigyázz, nehogy egy rossz szándékú idősebb férfi behálózzon és kihasználjon.
2021. febr. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
98%

Azért 18 évesen már nem vagy kislány. Legalábbis biológiailag nem, simán nőies alakja van már a legtöbb 18 évesnek. Vagy az elhízástól féltenek?

Az öltözködésed meg csak a te dolgod, ugyanúgy járhat egy 30 éves is kényelmes ruhákban, ez nem egy olyan dolog, amit majd vissza kéne sírni.

2021. febr. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%

Amikor megláttam, elsőre azt hittem, hogy egy csávó írta ki a kérdést. :) Szerintem 18 évesen már tök jó, ha van lehetőséged nőiesen öltözködni. :)

Meg,egyébként is; a kényelmes ruhák állnak jól az emberen; tehát klassz, hogyha vannak olyan cuccaid, amik nőiesek is, egyúttal kényelmesek is. :) Én is kicsit irigy vagyok rád. :) Mármint, irigyellek téged, hogy de jó neked; hogy pl tehát megteheted; hogy úgy öltözködsz,ahogy akarsz. És 18 évesen már nő vagy; tehát semmi gond; és tök jó, ha szépen öltözködsz. Mondjuk kirívónak nem kell lenni; de tehát van olyan is ugye, hogy nőies, de nem kirívó. De szóval tehát szerintem ez tök jó. :):) És akik beléd is kötnek, ők tehát tényleg rossz értelemben véve irigyek; tehát nem kell adni a véleményükre. Érezd magad jól a bőrödben, és legyél ízléses kinézetű. ennyi.

2021. febr. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
23%

Nagyon jó a hozzáállásod a dolgokhoz és örvendetes hogy a sok divatmajomtól akikből annyi van mint utcán a szemét, te legalább eltérsz.

Kevés “nőt” lehet ma már látni az utcán akik odafigyelnek az öltözködésükre és ami a legfontosabb a testükre.

Nem csak a formák miatt hanem az egészség megőrzése miatt is.

Sok szerencsét neked, és így tovább!

F.43

2021. febr. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
96%
Mondjuk a 18 éves talán már nem kislány...
2021. febr. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!