Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözködtök a nyáron?

Hogyan öltözködtök a nyáron?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

20 éves vagyok és kb 1 éve kezdtem el tudatosan odafigyelni az öltözködésemre. Ez alatt azt értem, hogy igyekszem figyelni a trendeket, de amennyire lehet a saját stílusomra alakítom őket. Eljött a nyár, én pedig teljesen össze vagyok zavarodva a divat láttán :D

Alapvetően elég nehezen viselem a meleget, izzadós típus vagyok, így igyekszem a lehető legkevesebb ruhát viselni, természetesen az ízlésesség határán belül. Azonban akár melyik közösségi oldalt nézem, mindenhol azt látom hogy az emberek egy 35-40 fokos napon is felvesznek mondjuk egy rövidnadrágot egy hosszú ujjú inggel. Vagy hosszú nadrágot pólóval. Esetleg ha egy egyberészes ruha mellett döntenek, akkor is rávesznek egy blézert. Nem tudom hogy az én hőérzékemmel van e a gond, vagy sem, de konkrétan elájulnék ha farmerban kéne lennem egy meleg nyári napon. Oké, hogy világosat javasolnak, de anyag szempontjából az is melegít.

Ti miket szoktatok viselni nyáron?



2022. júl. 17. 01:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Sort-top

Rövid szoknya-póló

Egyberuha


De általában van nálam egy vékonyka boleró, mert néha hűvösek az esték (nem ritka, hogy napközben 26 fok van, meleg, éjszakára meg visszahűl 18-19-re)

2022. júl. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

En sem értem, hogy egyesek hogy nem sülnek be, sokan nyáron is úgy öltözködnek, mintha 18-20 fok lenne…

Én mindig rövidgatyában, nyári felsőben, szandálban, illetve szoknyában vagyok. Amikor ilyen igazán meleg van, 40 fok körül, akkor a farmershort helyett is inkább valami lenge gatyát veszek fel, mert a farmer anyaga vastagabb.

2022. júl. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Egyberuhákat hordok szandállal, papuccsal, vagy rövidujjú felsőket sortal, szintén papuccsal vagy szandállal, ha nem a városba, hanem a természetbe megyek vagy valami sétálós helyre pl. állatkert akkor sportcipővel ugyanezeket a szetteket. Egyébként én is felszoltam venni sortal hosszu ujjú inget és nincs benne melegem, persze nem a 40 fokban. De pl. ez az ing nagyon kényelmes és hűvös: [link]

Ezzel a sortal hordom leginkább: [link]

2022. júl. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!