Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan veszik a lányok az...

Honnan veszik a lányok az ilyen leggingset?

Figyelt kérdés
Konditeremben minden másfeledik lányon (nem vicc) olyan leggingest látok, aminek a varrása fenéknél behúzott, és látszik a fenekük vonala. Ez ennyire kényelmes vagy miért van szinte mindenkin ilyen? Ha tényleg olyan kényelmes, akkor legyetek szívesek adni már elérhetőséget :D
2022. júl. 29. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Jópár hete láttam róla videót, a csaj azt mondta hogy kényelmes, és jól is néz ki. Pontos nevet nem tudok mondani, de úgy keress rá hogy "butt lifting gym leggings", Amazonon, Shein-en szinte biztos hogy van~
2022. júl. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Pasiknak hordják ;)
2022. júl. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Sheinen lehet rendelni ilyensmit, nekem is onnan van.
2022. júl. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%
Rákerestem mi ez. Biztos, hogy nem venném fel. Ez nagyon gáz.
2022. júl. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Metionin ***** válasza:
100%
Sheinen pont minap nézegettem de végül úgy döntöttem, hogy nem tetszik. Meg ezekhez valószínűleg tangát kell hordani, amit nem szeretek, sporthoz meg pláne.
2022. júl. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
97%
Sima magyar kínaikban is mindenhol van, ha nem szeretnél rendelni. A varrás direkt kiemeli a feneket, de elég rossz műszálas olcsó anyagból vannak, úgyhogy konditerembe jobban jársz egy sportnadrággal.
2022. júl. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
23%
Hát aki ilyet hord annak annyi esze is van.... Meg alapból leggingst is, náluk kizárólag a magamutogatás a lényeg, semmi más !
2022. júl. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!