Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit csináljak, ha a bringás...

Mit csináljak, ha a bringás shortomban látszik a tevepatám?

Figyelt kérdés
Alapvetően gyalogláshoz használom, hosszabb pólókkal, így meg van oldva. Szoktam látni másokon, hogy sportolás közben nem zavarja őket és hordják rövidebb felsőkkel, így felvettem én is úgy, de mégis zavar, ha látszik. Tudom ez legyen a legnagyobb bajom az életben, de érdekel mit gondolnak erről mások. Sport közben ne zavarjon, ha látszik, mert természetes vagy csak az én nadrágom selejt és egy normális bringás shortban nem is látszik, hogy van ez? :D
2022. aug. 1. 16:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mellékes, de egy hete volt hasonló kérdés, itt teljesen lepontoztak, mintha egy utolsó szörnyűség lenne, ha lehet sejteni, hogy valakinek melyik nem számára megfelelő szerv van a lábai között
2022. aug. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Bringázáshoz olyat vegyél fel, ami kényelmes, tökmindegy mi látszik benne és mi nem.
2022. aug. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Valahogy nem tartom esztétikusnak, hogy látszik, de igyekszem figyelmen kívül hagyni, mert nagyon kényelmes a nadrág.:D
2022. aug. 1. 18:06
 4/12 anonim ***** válasza:
30%
Egy közeli fényképet feltehetnél, hogy döntésre vigyük a kérdést!
2022. aug. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Rendes bringás gatyákban betét is van és azon aztán nem látszik át semmi.
2022. aug. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#5 Köszi a tippet, akkor keresek olyat.
2022. aug. 1. 21:15
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted és kényelmes akkor viseld! Nem értem ezt a tevepata fóbiát egy nő máshogy domborodik mint egy férfi! Még mindig jobb mit amikor sok nőn úgy gyűrődik a nadrág a lábuk között mintha péniszük lenne!
2022. aug. 5. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egy biztos. Ügyelni fogok rá, hogy ne bringázzak ott, ahol te gyalogolni szoktál, mert lehet, hogy belehajtok az első árokba.
2022. aug. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#8 Sajnos azt nem tudhatod előre, merre fogok, viszont van kettő jó hírem, arra szeretek túrázni, ahol a madár sem jár, a

másik meg: Kipróbáltam rövid felsővel, de nem vesz rá a lélek, hogy többet úgy hordjam, így vettem normális túra shortot a rövid felsőkhöz.🤗🤗 Bár rövid felső alatt én a normál hosszúságút értem, amiből a hasam sincs kint, csak a bringás nacihoz rövid...

2022. aug. 26. 13:43
 10/12 anonim ***** válasza:
Király! A lényeg, hogy nem adod fel a testmozgást, örülök neki!
2022. aug. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!