Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek egy pedagógusnak...

Szerintetek egy pedagógusnak illik a szabadidejében haspólót, vagy nyáron melltartó nélküli topot hordani, aminek ki van vágva a háta?

Figyelt kérdés

Nem az adott intézményben (óvoda), hanem munkaidőn kívül, amikor elmegyek a párommal, barátaimmal valahova.

Idén végeztem, ősztől kezdek. Tudom, hogy elvileg szabadna, csak ha összefutok majd valahol a “gyerekeim” szüleivel, akkor nem lesz rossz véleményük?

Fiatal, 22 éves lány vagyok.


2022. aug. 4. 21:57
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Szerintem sincs semmi köze, de bennem is amiatt fogalmazódott meg a kérdés, mert sokan összekötik a kettőt. :)
2022. aug. 5. 16:31
 12/19 anonim ***** válasza:
88%

"Mégis mi köze az erkölcsnek egy haspólóhoz?"

nem olvasol elég GYK-t? :D így közönséges, úgy közönséges, magamutogató, útszélieknek való, tiniknek való, felnőttként már nem illik, anyukaként már nem illik, stb. stb.

Dunát lehet rekeszteni az ódivatú vernyogással, hogy jól nevelt rendes nőnek minél visszafogottabban kell öltöznie. (hülyeség)

2022. aug. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Metionin ***** válasza:
76%
12. Szégyellem is magam, mert most is haspólóban vagyok :( és már elmúltam 30.
2022. aug. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Szégyenlősen jársz benne?
2022. aug. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Metionin ***** válasza:
68%
14. Eddig nem, de ezután úgy fogok :D ja nem :D
2022. aug. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ha szereted és jól áll es nem ribis akkor hord nyugodtan azzal meg ha valakinek rossz véleménye van ezzel kapcsolatban nem kell foglalkozni!
2022. aug. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

14 ennek örülök.

Meg kell mutatni ami van.

En ezt vallom.

2022. aug. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Igen szabad, miért ne lehetne olyat ami másnak megengedett, és te azért, mert tanár vagy nem lehet. ÖNBIZALOM.
2022. aug. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Nem tanár vagyok, hanem óvodapedagógus, de végülis igazatok van...
2022. aug. 16. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!