Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Igénybe vennétek egy stylist...

Igénybe vennétek egy stylist szolgáltatásait?

Figyelt kérdés
Ha igen, miben kérnétek a segítségét?
2010. szept. 22. 23:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2010. szept. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%

Ruhára sincs pénzem nem hogy stylistra..

Amúgy valószínüleg abban kérnék segítséget, hogy a ruháim hogyan variálhatók, milyen színeket vehetek fel együtt és hasonlók.

2010. szept. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
igénybevenném...a hozzám legjobban illő stílus miatt...néha nem tudom mi állna jól:)
2010. szept. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én már legalább öt éve gondolkodom rajta. Egyszerűen nem találom a saját stílusomat, (lehet, mert nincs is?), szóval elkelne egy szakértő. És már 30 fölött vagyok.
2010. szept. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
nem,én magamnak szeretem eldönteni mit veszek fel.
2010. szept. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A stylist nem dönti el helyetted, hogy mit vegyél fel, hanem tanácsokat ad, hogy mi állna jól az alkatodhoz, alakodhoz, egyéniségedhez, hajadhoz, stb. Nekem ez a "tanács" hiányzik nagyon. (előtted szóló).
2010. szept. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És mennyi pénzt nem sajnálnátok egy stylisttal eltöltött délutánra, amikor megismer benneteket, felméri az igényeiteket, és ellát tanácsokkal, illetve elkísér benneteket vásárolni? Kb 5-6 órás program.
2010. szept. 23. 01:30
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, már gondoltam rá.

Amiben kikérném a véleményét az az, hogy egy olyan öltözködési rendszert kialakítsak, aminek a színvilága passzol a stílusomhoz, erősíti az előnyeimet, eltereli a figyelmet az esetleges hátrányokról és erősíti az önbizalmat. Nem tulajdonítok túlzottan nagy jelentőséget az öltözködésnek, de mindenképpen szükségesnek tartom a harmóniát, ami szakavatott ember segítsége nélkül nem biztos, hogy olyan könnyen megy. Illetve én szeretem a szellemes, rafinált, kissé extravagáns megoldásokat, ahol szintén jól jöhet egy hozzáértő, hogy ne essek túlzásba.

Hogy mennyit szánnék rá? Tekintve, hogy ez is egy tanácsadó jellegű szolgáltatás, ahová nem kellenek drága gépek, mint egy gyártóüzembe, valószínűleg egy irodaszerű ügyféltérben vagy akár lakáson zajlik a munka, így méltányosnak tartanék egy 2-3 órás alkalomért egy 5-6e Ft-ot, magánemberként, nem kérve számlát. Szerintem méltányos, mert, ha az illetőnek van napi 2-3 ügyfele, nem is keres rosszul vele. Persze az más, ha mondjuk el is kísér ruhákat válogatni vagy efféle, annak nyilván magasabb az ára.

Amúgy 38 éves ffi vagyok, koromnál fogva azért nagyjából otthonosan mozgok a témában, de persze mindig van mit csiszolni.

2010. szept. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A szolgáltatás alatt természetesen csak a beszélgetés zajlana stúdióban, utána üzletekbe kísérném az ügyfeleket, egyrészt célzott, költségtudatos vásárlásra - másrészt példákat mutatni ruhadarabok kombinálásáról, előnyös és előnytelen szabásvonalakról/színekről/stíluselemekről. De akkor ezek szerint "sima" tanácsadásra is lenne igény.
2010. szept. 23. 08:10
 10/11 anonim ***** válasza:
76%

Én nem venném igénybe, mert szerintem megvan asaját egyéni stilusom, és tudom mi áll jól.

Egyébként szivesen foglalkoznék ilyennel, érdekel nagyon. :)

2010. szept. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!