Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon sokan miért nem tudnak...

Nagyon sokan miért nem tudnak lemondani még a legnagyobb nyári melegben sem a zokniról és a cipőről a papucs vagy szandál javára?

Figyelt kérdés

2022. aug. 11. 05:19
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
52%
Komolyan szeretném megérteni azokat akik az utcán állandóan a másikat bámulják és kritizálják, ennyire nincs életetek? Annyira unalmas naponta a 280. hasonló kérdésbe belefutni. Nem teljesen mindegy, hogy számodra vadidegen ember akit kb 3 mp-ig látsz életedben miben van meg hogy néz ki? Személy szerint totál letojom, hogy más emberek mit hogy viselnek és én is azt hordok ami nekem tetszik nem másnak öltözködöm. Ugyanez a helyzet a tetkókkal is, azon is állandóan itt fröcsögnek. Drágább lesz neked attól a kenyér ha nem úgy néz ki ahogy neked tetszik? Vagy szarabb lesz az életed, esetleg jobb?
2022. aug. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
85%
Én simán felhúzok zoknit és zárt cipőt ilyenkor. Egyszerűen az én lábamnak nincs benne melege, pont olyan, mintha szandálban vagy papucsban lennék, nincs melegebb. Szóval nem értem ezt a nagy "nyáron hogyan képes valaki cipőben és zokniban lenni" dolgot, nem mintha olyan meleg lenne egy cipő.
2022. aug. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
18%

#9

Szerintem speciel MINDEN lábfej csúnya. :D

2022. aug. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
45%
13: Az enyém szép :P
2022. aug. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
38%

#14

A "szerintem" szó jelentését ugye tudod? Nem, SZERINTEM nem létezik olyan emberi lábfej, ami ne lenne ronda.

Emiatt IS hordok zárt cipőt, de mások lábfejét is utálom látni.

2022. aug. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
68%

Mert nekem így kényelmes. Nem mindegy amúgy neked?

Szerintem sokkal igénytelenebb, mikor tiszta mocsok valakinek a papucsban/szandálban a lába, ráadásul olyan csúnya az emberek többségének a lábfeje.

2022. aug. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
24%
Csúnya a lábuk
2022. aug. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
73%

Férfi vagyok, lábaim nem csúnyák, de nem hordok egyiket sem utcára. Papucsot csak udvarra és strandra. Nekem semmi bajom a zárt cipőkkel még ha ömlik rólam a víz (pl sport) se. Meg szerencsére büdösödni se szokott.

Szóval ha nincs bajom velük, miért ne ragaszkodnék hozzá? Másfelől stílus nem elhanyagolható plusz nekem kényelmes is. Szemszögemből egyértelműen a cipő nyert.

Zokni pedig kell, szóval minimum egy boka/titokzokni mindig van rajtam. Egyrészt higiénia, másrészt kényelmet nyújt és nem dörzsöli ki a lábam a cipő, ha az arra hajlamos.

De egyébként még akár egy hosszú farmerban is elvagyok egész nap, nem egyszer van rá példa...

2022. aug. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
72%
Ha valakinek attól melege van, hogy a lába zárt cipőben van, az orvosi eset. A szandál/papucs egyáltalán nem nem való utcára, kényelmetlen, mocskos lesz az ember lába, nem tartja rendesen a lábat, a talp jó csatakosra tud izzadni, meg égeti a nap a lábfejet.
2022. aug. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
29%

"Ha valakinek attól melege van, hogy a lába zárt cipőben van, az orvosi eset."


Ez nagy butaság, a lábfejen keresztül jelentősen tud hűlni a test.


"a talp jó csatakosra tud izzadni"


A nyitott szandálban tud csatakosra izzadni, a zárt cipőben meg nem? :) Megsúgom, hogy a gombák a meleg, sötét helyeket szeretik, tehát egészségesebb szandált hordani a nagy melegben, mint zárt cipőt.


"égeti a nap a lábfejet."


Kell rá kenni magas faktorszámú naptejet. Mint minden más szabad bőrfelületedre is nyáron.

2022. aug. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!