Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melltartó: áldás vagy átok?

Melltartó: áldás vagy átok?

Figyelt kérdés
[link]

2022. aug. 15. 23:22
A kérdező szavazást indított:
Áldás
Átok
Egyik sem
43 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez tuti önreklám...írtál egy semmitmondó cikket, és várod hogy kattintsunk?



D kosár felett ez a kérdés fel sem merül, mert az ember lánya nem viccből fizeti ki a fél családi örökségét egy ilyen hallókészülék bézs rusnyaságért. (Vagy van a fehér ami besárgul, vagy a fekete amibe meg a deó evődik bele)



De ja, áldás, mert egyébként sokan kényelmesen mozogni nem tudnának, mert csak csapkodna körülöttük a cuccos

2022. aug. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem én írtam azt a cikket. Semmi közöm az Indexhez.
2022. aug. 15. 23:34
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

Ez az a tipikus copypaste clickbait cikk, amit kb fél évente visszakérődznek, ha épp beüt az uborkaszezon.



A melltartó első számú funkciója, hogy tartson. A nők nagy részén van két nehéz cucc, ami nem tart se csont se izom, ha ezt dobta a gép, akkor bizony fel kell kötni.


Akinek nincs mit tartani, annak persze, átok. De őket nem is értem miért viselik, egy bimbó tapasz vagy egy vastag póló elég.

2022. aug. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A leggyűlöltebb ruhadarabom
2022. aug. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
14%
Pasiként azt gondolom, jó ruhadarab.
2022. aug. 16. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező: te pasi vagy?
2022. aug. 16. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Anna0806 ***** válasza:
100%
B85-s kosármérettel szinte már C-sel azt mondom nekem inkább áldás. Egész nap rajtam van. Csak este lefekvés előtt veszem le és reggel első dolgom felvenni. Nem szeretem ha szabadon vannak és lógnak. Bár azt meg kell hagyni nem mindig örülök neki, hogy hordom, de nem zavar. Szeretem a színes darabokat és azokat amik egyszerűek. Semmi csipke vagy selyem. Viszont színben bármilyen jöhet. Nekem azt hiszem áldás, hogy létezik ez a „ruhadarab”. Megkönnyíti a mindennapi életet.
2022. aug. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Utálom, amint hazaérek leveszem. (Első dolgom a kézmosás után.)
2022. aug. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
22%
Mindig jó ránézni azokra a lányokra, akik nem hordanak ;)
2022. aug. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Átok, de a #9-hez hasonlók miatt soha nem mennék ki a házból nélküle. :D
2022. aug. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!