Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melltartó: áldás vagy átok?

Melltartó: áldás vagy átok?

Figyelt kérdés
[link]

2022. aug. 15. 23:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Áldás olyan téren ha kimegyek valahova, mindig felveszem, itthon mindig lekerül rólam.

És nem kérek privát üzeneteket, le lehet rólam kopni!

2022. aug. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Átok, főleg most 38 fokban. Otthon kihagyom, de ha vendég van vagy az utcára megyek felveszem. Imádom azokat a ruhadarabokat amik alá nem kell. Elképzeltem már azt a világot magamban ahol nem kell melltartót viselni Szoktam is emlegetni aki kitalálta :)
2022. aug. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
30%
12-es: ha ennyire utálod, miért hordod?
2022. aug. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

#13

Mondjuk mert sokaknak fáj nélküle, bámulnak a perverzek és nem mindenki találja ízlésesnek a meredő, átlátszó bimbit.

2022. aug. 17. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy kis önbizalmat ad, ha rajtam van és így legalább olyan, mintha lenne valami mellem. De egyébként szerintem sokkal jobb lenne nélküle, ha nem lenne ilyen erős megfelelési kényszer a nőkben, nem lenne elvárás ezzel kapcsolatban. Mert amúgy nagyon jó nélküle lenni, itthon az első dolgom levenni. Bármilyen melltartót próbálok, az csak kényelmetlenebb lehet annál, hogyha nincs rajtam. Persze akinek nagy melle van és lóg, annak jobb hordania.
2022. aug. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
szerintem azért elvárás van mi, nők felé olyan tekintetben, hogy hordjon melltartót, szoknyába járjon stb. én igyekszem ennek megfelelni: mindig van rajtam melltartó, és szoknyát hordok.
2022. nov. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!