Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nők! Az áttetsző, sőt...

Lányok, nők! Az áttetsző, sőt sokszor átlátszó szoknyák, nadrágok viselése szándékos vagy véletlen?

Figyelt kérdés
Egyre többel találkozok és újabban kifejezetten igényes nőkön is. Klasszikus példa a fehér nadrág, ami alatt a bugyi formája, színe pontosan megállapítható. Szeretitek ha megbámulnak vagy nem szándékos, talán nem zavar titeket?
2022. aug. 22. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Én BÁRMIT is veszek fel, az biztosra veheted, hogy szándékos volt...
2022. aug. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%

Persze, hogy szándékos.


Nyáron nőként két lehetőséged van:

1. Vagy veszel egy vékony, és ebből adódóan áttetsző anyagú alsót, és bevállalod, hogy cserébe mindenki látja az alsóneműdet.

2. Vagy veszel egy vastag anyagú alsót, és izzad a pinád meg a segged egész nap és kapkodod a levegőt meg haldokolsz benne egész nap, mert légkondira nem futja sem a munkahelyednek, sem neked otthon.

Na te melyiket választanád?

2022. aug. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

És milyen érdekes az kérdező, hogy férfi nadrágok között nincs áttetsző.

A nők meg mekkora gondot csinálnak belőle, hogy milyen alsót vegyenek, hogy ne látszon.

Ilyenkor felteszem a kérdést, hogy vajon direkt szhopatják a gyártók őket, hogy nem tudnak egy női nadrágot férfi nadrág anyagból elkészíteni??

Mert akkor nem lenne ez a gond.

Ez lenne a megoldás, de szerintem itt más az indíték.

2022. aug. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem véletlen. Nagyon nehéz nőként nem átlátszó de vékony anyagú nadrágot venni. Mondjuk én pont ezért fehéret nem is veszek, de simán megcsinálnak feketét is olyan hülye anyagúra, hogy egy nem fekete bugyi világítson alatta.
2022. aug. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4.

A 3-as vagyok.

Én nagyon úgy látom, hogy nem véletlen szopatnak benneteket ezek a szharházi gyártók.

Ha olyan anyagból készülne a ruha, amilyenből a férfiaké, akkor egy gonddal kevesebb lenne.

De mint írtam, ennek oka van.

Annyit lehet tenni, hogy ezeket a géprongyokat nem kell megvenni, had rohadjon rájuk…

2022. aug. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!