Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol van az aboutyou boltja?

Hol van az aboutyou boltja?

Figyelt kérdés
Nadrágokat eltalálni nekem mindig nagyon nehéz volt, mivel vékony magas alkat vagyok, ráadásul a hasam derekam néha hol zsírosabb hol vékonyabb, attól függ mennyire figyelek oda. Szóval skinny fat alkat. Jó lenne kipróbálni élőben mielőtt megveszem
2022. aug. 30. 20:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

#3 Ez miért lenne szemétség? Ez az üzleti modelljük. Nyilván aki ilyen vállalkozásba fog, az számol vele, hogy a nem felpróbálható cuccok jó része vissza lesz küldve. Azokat én sem bírom, akik mondjuk csak egy alkalomra vesznek valamit, hordják utcára is, aztán viszik vissza, mert amúgy nem akarják kifizetni. De itt nem erről van szó. Ha az ember otthon felpróbálja, attól semmi baja nem lesz a ruhának, utána újra el tudják adni.

Aki ezt nem bírja, az ne nyisson webshopot, hanem fizessen szépen bérleti díjat, rezsit, takarítót, alkalmazottakat, és legyen fizikai üzelete próbafülkével.

Az a vállalkozó, aki csak kihasználja az előnyöket (nem kell fizikai boltot fenntartani), de nem hajlandó benyelni a hátrányokat (több lesz a visszáru), az bizony menjen is csődbe, akár magyar, akár más. És keressen más munkát, nem muszáj minden hozzá nem értőnek vállalkoznia.

2022. szept. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!