Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vékony alacsony lányként jól...

Vékony alacsony lányként jól passzoló mom/boyfriend típusú farmereket hol találhatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Eddig javarészt skinny farmereztem, de rájöttem, hogy az vékony lányként nem a legelőnyösebb, pláne, ha amúgy nem széles a csípőm.

Így olyanokat keresek, amik adnának egy kis volument.


Hol találhatok jól passzoló fazonokat? Ami azért vékony derékon szép feszes, tehát nem úgy állna rajtam, mint tehénen a pisztolytáska.

Eddig régebben tallyba vásároltam, de a skinny mindig kinyúlt pér hónap után, azóta Mangoban vettem.


Köszi a válaszokat!

24



2022. szept. 8. 09:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Egyél sűtit.
2022. szept. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

#10

Igazából sok stílusajánlót néztem/olvastam a témában és pont, hogy a skinny nagyon nem javasolt a vékony alkatra. Vagy culotte nacik, cigaretta fazon, vagy mom jeans.

Ahogy szoknyában is előnytelen a ceruza szoknya, kihangsúlyozza a vékonyságot, az A vonalas szoknyák az előnyösek.

2022. szept. 14. 15:41
 13/17 anonim ***** válasza:
A 10-es hülyeséget írt, pont itt szokták ekézni a vékony lábú fiúkat akik skinnyt hordanak.
2022. szept. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Hát fene tudja.Ózban a madarijesztő nézett úgy ki amikor a dróttestére nagy ruhakat aggattak.

Ha vékony vagy akkor igy fogsz kinézni

2022. szept. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

#14

Hát nem tudom, én rengeteg vékony lányon látok ilyen ruhákat és van, akinek nagyon is jól áll. És nem mindegy az sem, mivel veszi fel valaki, de stílus tanácsadásokba már nem megyek itt bele..

Hogy példát mondjak Ariana Grande is egy vékony, alacsony nő és szerintem fullos az ilyen szerkókban. Azért, mert valaki vékony, nem csak feszeset hordhat? Bocs de ezt nem is értem itt sok embernél :D

2022. szept. 18. 17:33
 16/17 anonim ***** válasza:
Pont hogy a sovány csajoknak előnyös a sknny jeans!
2023. júl. 17. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


Az ilyen jellegű kérdéseknél a 3-as kommentelő is ismerős neked? Kedves kérdező!

Vagy csak rám vagy hangolódva.

1-es volnék.

2023. júl. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!