Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan, mennyiből lehetnék...

Hogyan, mennyiből lehetnék "trendi tini lány"?

Figyelt kérdés
2010. szept. 25. 21:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha nem túl sznob meg márkab.zi a környezeted, akkor olcsóbban megúszhatod az egészet, ha kínaiból és turiból vásárolsz (néha tök jó minőségű, jól szabott cuccokat lehet venni, a turiban meg néha márkás ruhákra is buzkkanhatsz, sőt néha olyanra is, ami Mo.-ra még nem is jött be :D). Egyébként meg alapdarabok forever (fekete csini blézer, sötét és világos kardigán, szűkített szárúő nadrág, egyszínű fehér felső, jól kombinálható kiegészítők, ékszerek). Sminkből meg úgysem kell ilyen idősen túl sok... sőt az a alegjobb, ha nem is sminkeled magad. De ha nagyon szeretnéd, akkor halvány szájfény, szemceruza (nem feltétlen fekete), szempillaspirál, max. vmi natúr, fakított színű szemhéjfesték... és alapozó nem kell, ha egyébként a bőröd szép.
2010. szept. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Jajj de okosak egyesek :) Én vagyok a második válaszoló, valaki idézett tőlem... Egy trendi póló manapság 4-5 ezer forint.. Ha ebből veszel hármat, már 15nél vagy, és szerinted így nem jön ki havonta a 30-40? Aki nagyon trendi akar lenni, sajnos ennyi pénz kell hozzá... Drágák manapság a tiniknek divatos ruhát adó boltok... És ki kérdezte azt, hogy én mennyit költök ruhára? Ha érdekel okostojás, ennek töredékét, én csak a kérdésre válaszoltam. Gondolkozz már... Nem az volt a kérdés hogy ki mennyit költ ruhára plusz kiegészítőkre, sminkre...
2010. szept. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Vannak boltok ahol sok akció van, vagy éppen nem is olyan drágák eleve. Pl. Tally Weijl, Pimkie. 2-3 ezer Ft-ért vannak pulcsik, pólók, nadrágokat meg ki lehet fogni akciókor 4-5 ezerért is. A lényeg, hogy jól variálható darabokat vegyél. Legyen egy világosabb farmerod, egy fekete gatyád, csinos, nőies cipőd, pár pólód és pulcsid, amik összepasszolnak.
2010. szept. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

nem kell húszezreket költeni, hogy "trendi" legyél! ;):)) mostanában nagyon menők a retro/vintage ruhák, körülnézel a nagyi/anyu szekrényében, és 1-2 darabot néhány öltéssel, vágással menővé alakíthatod!

szerezz be olcsón olyan cuccokat, mint pl: szegecsek, csillámpor, színes tüll, stb, a stílusodtól függ. ezekkel egy régi, uncsi ruhádat simán felturbózhatod. :)) és (akár hiszed, akár nem) ha találsz jó turkálót (és személy szerint Bp-n a Nagy Lajos király úton lévő Hádát ajánlom), és körülnézel (nem 5 perc kell, hozzá, hanem minimum 2 órát szánj rá!) sok-sok értékes "kincset" találhatsz!

és azt persze mondanom sem kell, hogy viseld bátran a ruháidat, és trendi leszel! remélem, segítettem, puszi!

14/L

2012. szept. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!