Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van-e joga a férfiaknak...

Van-e joga a férfiaknak leggings-t hordani ?

Figyelt kérdés
Magyarországon mi számít magamutogatásnak ? A leggingsben ugye látszik a nők vénuszdombja/tevepatája, a férfiaknak pedig, hogy ott is van valami "csomag". Tiltja-e törvény, ha igen kérlek linkeljétek be, hogy nők vagy férfiak meddig mehetnek el ilyen téren ? Sokan undorítóan hordják az ilyen ruhadarabot és itt nem feltétlenül a férfiakra gondolok, hanem azokra a nőkre akik le...-ják, hogy mi látszik mi nem, mert ők mindent megtehetnek, a férfiak meg ugye kevésbé merik hordani, pedig szerintem ugyanolyan joguk van, de igényük az 100% van rá. Kérem csak az válaszoljon aki érdemben hozzá tud tenni a témához és felfogta a kérdés lényegét !

2022. szept. 19. 13:42
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
87%
fordított eset: egy férfi mehet félmeztelenül az utcán, egy nő meg nem... :)
2022. szept. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

7! Köszi, nem kell bunkózni, ha már írtad, akkor nem neked írtam az 5 és 6-os, ha meg nem írtad, akkor elég annyi, hogy "nincs ilyen törvény"


8! Én látok sokat, de egyébként a vénuszdomb is a női nemiszerv része, az meg bőven kirakatban van sokaknál. Másrészt a férfiak is oda tudnak tenni betét szerű valamit vagy csak ahogyan a nőknek is kellene egyszerűen hosszabb felsővel veszik fel


9! Én is fogom utcainak meg sporthoz is, persze rövid nélkül, ha már a másik nem is megteheti


10! A férfigyűlölők klubja az nem itt van, elég sok mindent megtesznek a nők öltözködés terén, ami már a határon túlmegy, szóval nem kell itt álszentkedni, hogy bezzeg ők is nagy korlátok közé vannak szorítva, nyugi még vannak értelmes férfiak, remélhetőleg egyre többnek nyílik fel a szeme !


Ma a strandon rövidnadrágba kell fürdeni, mert épp valaki az egyik nemű a másik meg egy pár négyzetcentis testre feszülő textilben van, de igen, szegény nők... aha... utcán ugyanez. Ha akarja p*csanadrág, ha akarja 46-os bakancs, de szegényeknek, bezzeg a férfiak... EMBEREK ! ÉBREDJETEK MÁR FEL !

2022. szept. 19. 16:30
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
De most te miért vagy frusztrált? Ha leggingst akarsz hordani, hord!
2022. szept. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 NTBS ***** válasza:
100%
Joga van.
2022. szept. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
89%
Jajj szegény kérdező, úgy érzi, hogy a nőknek öltözködésileg többletjogai vannak... :))))
2022. szept. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

Szemeremsértesre van btk.viszont Annak a definiciója nem illik ide.

„átlátszó öltözék”: ezzel kapcsolatban folyamatosan változik a közvélemény ingerküszöbe, hogy mit tekint szeméremsértőnek, illetve egyre kevésbé jellemző, hogy mások ruházkodása megbotránkoztatást keltene bárkiben is. Ma már gyakorlatilag a nemi szervek eltakarása az általános elvárás. A monokinizés egyre elfogadottabb Mindezek alapján úgy gondolom, hogy egy lengébb, enyhén sejtelmesen áttetsző ruha még nem jelenti a közerkölcs megsértését, de a „koronaékszer” kipakolása már igen.

Szval a btk konkretan nem tartalmaz sem szűk tapadó ruhara ,sem nadragra vonatkozó cikkelyt.Hanem határozottan és konkretan fedetlen nemiszervek mutogatását szexualis celzattal.

Joga van tehát felvenni mindenkinek ezeket a ruhákat.

2022. szept. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

13! Nem vagyok frusztrált, érdekel egy téma, azért kérdeztem meg


14! Nagy pacsi, egy ember felfogta, hogy mit kérdezek és arra válaszolt


15! BTK szerint nem, amúgy meg persze, hogy többletjoguk van, ha nő vagy akkor megértem, hogy próbálsz védekezni, ha férfi akkor rendkívül ostoba, hiszen nem, hogy a férfitársaid ellen, hanem saját magad ellen beszélsz


16! Tehát nőknél tevepata, monokini az sima, férfiak meg maradjanak ott ahol 200 éve tartottak kizárólag lenge öltözék ? Hát neked is azt tudom mondani amit a 15-nek, ha nő vagy akkor megértem, hogy próbálsz védekezni, ha férfi akkor rendkívül ostoba, hiszen nem, hogy a férfitársaid ellen, hanem saját magad ellen beszélsz

2022. szept. 20. 09:37
 18/30 anonim ***** válasza:
35%

17#

Nektek ,férfiaknak nem áll jól ha mutogatjátok magatokat.

Ez van.Ezt el kell fogadni,mert nem tudsz tenni semmit.

2022. szept. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
34%

17-es: milyen monokiniről beszélsz? Itthon ha monokinibe akarsz strandolni akkor titkon elkezdenek fotózni...

De ha egy férfi van csupán fürdőgatyába akkor azt lám, senki se videozza.

2022. szept. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

18! 19! Alapítsátok meg a férfigyűlölők klubját és ott terjesszétek a hülyeségeteket, bár ahogy nézem egy oldalt képviseltek mégis ellent mondtok egymásnak, de ezt majd megbeszélitek ahol akarjátok.


18! Egyébként az, hogy te meleg vagy és nem szívesen nézegetsz férfiakat, arra van gyógymód, de azért szerencsére a normalitás még nem ez, bár ahogyan hülyül a térsadalom még akár odáig is eljuthatunk.

2022. szept. 20. 15:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!