Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van-e joga a férfiaknak...

Van-e joga a férfiaknak leggings-t hordani ?

Figyelt kérdés
Magyarországon mi számít magamutogatásnak ? A leggingsben ugye látszik a nők vénuszdombja/tevepatája, a férfiaknak pedig, hogy ott is van valami "csomag". Tiltja-e törvény, ha igen kérlek linkeljétek be, hogy nők vagy férfiak meddig mehetnek el ilyen téren ? Sokan undorítóan hordják az ilyen ruhadarabot és itt nem feltétlenül a férfiakra gondolok, hanem azokra a nőkre akik le...-ják, hogy mi látszik mi nem, mert ők mindent megtehetnek, a férfiak meg ugye kevésbé merik hordani, pedig szerintem ugyanolyan joguk van, de igényük az 100% van rá. Kérem csak az válaszoljon aki érdemben hozzá tud tenni a témához és felfogta a kérdés lényegét !

2022. szept. 19. 13:42
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
21%
Miért lennék férfigyűlölő? (19)
2022. szept. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

A btk-t nem ismerem, de az köztudott, hogy vannak helyek ahová nem lehet bármilyen öltözékben bemenni. Dress kód. És az magántulajdonban lévő helyiség, épület...

A tevepatát és a férfi nemiszervet el lehet takarni olyan anyaggal ami nem engedi láttatni a formályát. Sportolók is használják, kereskedelmi forgalomban kapható.

2022. szept. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

21! A hozzászólásod alapján


22! Köszi az értelmes választ, te legalább megérted mi a kérdés és arra válaszolsz, pacsi !

2022. szept. 20. 19:18
 24/30 anonim ***** válasza:
21%
23-as: fejts már ki nekem a hozzászólásomban mi volt férfigyűlölő
2022. szept. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
88%

24#

Semmi.Csak a kicsi lelkecskéjét nagyon bántja ez a borzasztó hátrányos megkülönböztetes,hogy nem akarják elfogadni a rózsaszín pettyes legginsét.A nőkét bezzeg meg elfogadják.Undorító!És hát most arra gyűjt szavazatokat hogy törvény ele vigye ezt a roppant fontos ügyet!

2022. szept. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Joga van minden férfinek leggingset, feszülős futónadrágot hordani, meg bármilyen más feszülős ruhát is.


Én magam is hordok férfiként utcára leggingseket, illetve sportolni kizárólag tetőtől talpig full feszülős futónadrágban és feszülős felsőben szoktam. Olyan is előfordult már nem egyszer hogy rendőr igazoltatott amikor futócuccban voltam, sőt olyan is volt amikor bőrhatású leggings volt rajtam. Mindkettőben jól látszik a csomag alakja, de a rendőr egyik alkalommal sem szólt egy szót sem, hogy ezzel baj lenne.

2022. szept. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

24! Ezen sajnos nincs mit magyarázni, amikor a tények az egyik oldal mellett szólnak, de te akkor is a másik mellett érvelsz, az már nem tisztán észből, hanem gyűlöletből megy !


25! Egyrészt nem talált a szín és a minta, másrészt én nem a magam nevében, hanem a férfiakéban beszélek, harmadrészt milyen szavazatgyűjtés meg törvény elé hozás ? Szerintem keress fel egy szakembert aki segít megértetni veled, hogy bármennyire is különbnek hiszed magad a nemed, a kinézeted vagy bármi alapján, te is egy pontosan ugyanolyan ember vagy mint az összes többi, semmivel nem érsz többet, most lehet be kell venned egy-két nyugtatót, de fogadd csak el ! ;)


26! Na szuper, vannak még értelmes férfiak, hát még szerencse, hogy nem szólt, hiszen ahogy a kérdésemből is kiderült (volt 1-2 értelmes válaszoló) ez teljes mértékben megfelelő viselet férfiaknak is, úgy értem jogilag is (meg máshogyan is, mert a kényelem az mindenkinek jár, meg az is, hogy azt vegyen fel amit szeretne).

2022. szept. 21. 09:00
 28/30 anonim ***** válasza:
93%
LOL
2022. szept. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen van jogom nekem is leggingset hordani, és hordom is. Biciklizni kizárólag bicónacit vagy már most hogy rosszabb idő van leggingset veszek fel. Itthon is szívesebben vagyok leggingsbe mint bármi másban. Jó pár darabom van belőle különböző színűek is. A legtöbb fekete de van kék, sötét kék és fehér is. A leg kényelmesebb nadrágom.
2022. szept. 23. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
88%
A leggings alapjában sport ruházat, elvileg nem utcai viselet, tehát ugyanúgy felvehetik a pasik is, akár rövid vagy hosszú fazonba, inkább szabadidőben, nem alkalmi , munkahelyre, de látszik, hogy nem divat náluk.
2022. szept. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!