Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiatal férfiként mit vegyek...

Fiatal férfiként mit vegyek fel télen a szűkebb farmerjaim alá?

Figyelt kérdés
Vékony vagyok, de pár kg-ot híztam, és a legszűkebb nadrágjaim alá már nem tudok harisnyanadrágot felvenni.

2022. szept. 28. 19:30
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
94%

Azért egy apróságot említsünk már meg a nylonharisnya viselésével kapcsolatban a pasiknál.

Ehhez szőrteleníteni kell ám, mert különben viszket, szúr stb.

2022. szept. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
89%
Hát, szőrteleníteni a lábamat biztos nem fogom. Nekem soha nem okozott viszketést vagy más kellemetlenséget; igaz harisnyából vastagabbat (50-60 denes, hidegebb időben 100-120-as) veszek fel.
2022. okt. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:
94%
Én szőrtelenítem a lábam, bár amikor már kicsit kezd szőrösödni, akkor sem kellemetlen érzés a nejlonharisnya, de szőrtelenül sokkal-sokkal jobb érzés hordani. De én nem csak a harisnya miatt szőrtelenítem, hanem amúgy is, mert jobb érzés rövidnadrágban is ha nincs rajta szőr nyáron se. Meg látványra is esztétikusabb ha sima, jobb ha nincs rajta a nagy bozont.
2022. okt. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:
12%

33.

Látványra a csupasz férfiláb eléggé lehangoló.

De szerintem te vegyél miniszoknyát is, afelé tendálsz.

2022. okt. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:
94%

#34

Ha majd ráérek, sírdogálok egy kicsit, jó? :D


Tipikus IQ király seggfej vagy, aki a kérdésre nem tud válaszolni, csak marhaságokat röfögni. De hát hülyéknek is lenni kell, így színes a világ. :D

2022. okt. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
62%

35.

A 34-es inkább igénytelen.

Ez a bevett magyarázat az igénytelen pasiknál akik arra sem szakítanak időt, hogy megszabaduljanak a felesleges bozonttól, hogy így férfias.

Már megette a fene ha egy férfi láb csak a szőrösen férfias!

Az izomtól lesz az barátom!

A szőr sok érzéstől megfoszt ami a bőrödet éri, másrészt szerintem undorító a kinézete.

2022. okt. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
27%

Valahogy nem tudom férfiasnak tekinteni a sok kigyúrt kis feminin meztelencsigát.

Az pedig, hogy valaki férfi létére dúsabb testszőrzettel lett megáldva, még nem jelenti azt, hogy az illető ne lehetne ápolt és igényes magára.

Így van ez barátom.

2022. okt. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:
7%

36.

Akkor gondolom a fejed is az a szopott billiárdgolyó 1 szál szőr nélkül, gyúrósjaniknak az dukál.

2022. okt. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
8%

37.

Szóval Schwarzenegger, Stallone, stb. Egyikek sem férfiasak. Hát jó..

38.

Pontosan.

Viszont borostám, és hosszabb (kecske) szakállam az van.

2022. okt. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:
91%

Hát gyerekek én már elvesztettem a fonalat, ki-kivel van.

De azt ne felejtsük el, hogy ahogyan valakinek a piros tetszik, valakinek a kék, másnak meg a zöld, úgy vannak olyanok (nők) akiknek a férfias macsók jönnek be, vannak akiknek meg a nem annyira férfias pasik. Ilyen egyszerű...

2022. okt. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!