Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiatal férfiként mit vegyek...

Fiatal férfiként mit vegyek fel télen a szűkebb farmerjaim alá?

Figyelt kérdés
Vékony vagyok, de pár kg-ot híztam, és a legszűkebb nadrágjaim alá már nem tudok harisnyanadrágot felvenni.

2022. szept. 28. 19:30
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 A kérdező kommentje:

50: ráadásul direkt kértem, hogy csak témába vágó hozzászólások jöjjenek.


fel nem tudom fogni, mitől van az, hogy vki úgy gondolja, le kell írnia, hogy szerinte milyen egy csupasz férfiláb meg mi a véleménye a testépítésről.

2022. okt. 4. 11:45
 52/66 anonim ***** válasza:
4%

49. Vagyok.


Én kérek elnézést! Csupán a szokásos dolog történt velem, mint minden esetben belém kötöttek.

De élőben persze más a helyzet.

Szóval bocsánat a részemről.

2022. okt. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:
0%

52.

Már megint kérkedsz? Meg akarsz félemlíteni másokat? megint elszóltad magad, hogy mire kell a gyurmálás.

2022. okt. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
0%
Tudod a mai világban “fegyver” nélkül nem megyek ki utcára, sok olyan emberrel volt dolgom mint amilyen te is vagy.
2022. okt. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:
23%

Miért akarsz alá bármit is venni? A mai teleken ritka a -20 fok. Amíg utcán vagy, várod a villamost, stb. az ennyi idő? Fél óra? Annyit simán ki lehet bírni. Nekem legalábbis ennyi idő alatt nem szokott fázni kimondottan a lábam.

Ha olyan a munkád, hogy egész nap utcán vagy, az más! Akkor jégeralsó, nem teljesen tapadós gatyával. Ez esetben nem a divat lesz az elsődleges.

2022. okt. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:
78%

55.

Gondolom te télen sem veszel felülre több réteget, igaz?

Mert kevesen tudják, hogy az ember alulról fázik meg, mivel a láb nagy felület, sok vér van benne, és ha az lehűl, akkor a szív szétpumpálja az egész testben.

A jégert meg viseld te egészséggel, aki komfortot és kényelmet szeretne, az marad a harisnyánál.

2022. okt. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 A kérdező kommentje:

55:


gyalog járok munkába, fogorvoshoz meg biciklivel mostanában (10-15 km reggelente), 10 fok alatt harisnyanadrágot (ilyen régi kötöttet( szoktam felvenni. Sőt munka után sétálni is szoktam vmikor stb.

Nem tudom, mi ezen annyira érthetetlen, nekem inkább az furcsa, hogy az emberek képtelenek normálisan rétegesen felöltözni.

2022. okt. 18. 10:36
 58/66 anonim ***** válasza:
84%
A harisnya sokkal kényelmesebb. A mai vilagban mar uniszex viselet..
2022. okt. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 A kérdező kommentje:
De igazából már tárgytalan, mert vettem egy bővebb farmert, és múlt héten megtaláltam a régi vékonyabb harisnyanadrágomat.
2022. okt. 18. 10:37
 60/66 anonim ***** válasza:
67%

Érthetetlen?!

A kérdésed az, ha már előre eldöntötted a választ és nem tetszik, ha valaki mást mer írni.

Én is biciklivel járok munkába meg gyakorlatilag mindenhova évek óta. A mostani időben teljesen jól elvagyok egy pulóverben. Nem húzok sálat, sapkát, télikabátot. Télen is biciklivel járok. Akkor sem a lábam szokott fázni.

Ha te eldöntötted, hogy harisnyát akarsz hordani, hordjad! Nem foglak és fentebb se szóltalak le emiatt. A te dolgod.

2022. okt. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!