Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok! Nektek hány db ruhátok...

Csajok! Nektek hány db ruhátok van összesen?

Figyelt kérdés

póló,gatya,cipő,pulcsi,kabát,ruha stb.

kort is írjatok :)


2010. szept. 27. 17:13
1 2 3
 21/29 anonim válasza:

50Póló 6 gatya farmert 3 cica 15copő 30pulcsi 2 kabát 9ruha Kb:D

Lehet több:D

14KŁ

És havonta 10000-15000

2010. szept. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
67%

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 18:52


79%-os szerintem te is érezted azért, hogy nem hozzád intéztem a válaszomat...25 éves vagy, dolgozol, a saját pénzed költöd...de szerinted milyen ember lesz abból aki 14 évesen a 30-dik cipőjét veszi, valószinünek tartom hogy nem a saját pénzéből, és havi 15-20-ezret költ ruhára. Nem vagyok irigy dög, és nem is nézek ki csövesen, csak képzeld nem vagyok olyan önző hogy anyámék nehezen megkeresett pénzét a 30-dik cipőre és 100-dik felsőre költsem, még ha szivesen adnák akkor sem. Azért én ezt mégis luxusnak tartom. Évszakonként tudok vásárolni maximum pár pólót meg egy farmert, mert egyetem mellett ennyi melóra futja...nem gondolom magam önzőnek...

2010. szept. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

hát ez jó kérdés..:D

nagyjából 7 farmer, abból 2-t hordok..:D

2 jeggings

1 latex leggings

kb. 20 rövidujjú póló

kb. 15 ujjatlan póló

3-4 ruha, de egyiket se hordom..:D

4 szoknya, abból 2-t hordok

8 pulcsi, abból 4-et hordok

6 kabát, abból 2-t hordok

3 ing

2 csizma

3 cipő


sokkal több cuccom lenne, csak amit nem nagyon hordok azt kidobom vagy odaadom valakinek..

havonta mennyit költök? változó.. alkalmakkor költök kb 15.000-t ruhákra.(szülinap, Karácsony, stb.) minden évszakban veszek egy cipőt, az 10-15 ezer forint szokott lenni.

15/L

2010. szept. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

nadrág: 3 db (nem nagyon hordom őket)

szoknya: 7 db (szoknyapárti vagyok:))

harisnya: kb 10

póló, top: legalább 20-30

pulcsi+bolero: 8

blézer: 4

szövetkabát: 1 (kora őszi, elég vékony)

dzseki: 2 (egy őszi és egy téli, de inkább szeretnék egy szövetkabit, kinéztem egy F&F piros, '60as éveket idéző gyönyörűséget)

Blúz: 4

Cipő: 12 db

Táska: 4

Nem szoktam túl sokat vásárolni, a ruháim és kiegészítőim nagy része "régi jó barát", általában turkálókban szerzem be a ruháimat.

2010. szept. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

12 farmer

4 melegítő szett

18 pulcsi

37 póló

29 alsó

9 sport rövidnadrág

10 utcai rövidnadrág

3 kabát 1 vihar 1 bőrkabát és egy síkabát

6 cipő 3 pár utcai cipő 3 pár sport

ja és a legfontosabb majdnem lemaradt 19 ingem

meg még vannak azok amiket csak itthon hordok és utcára suliba nem veszek fel, régebbi kopott cuccok azok kb még ennyi

amúgy 18/f és bocs hogy fiú voltam csak unatkoztam és megszámolgattam már miből mennyi van :) amúgy nem havonta költök ruhákra hanem így 3-4 havonta pl sulikezdés előtt 150 ezer ment el. nyáron 190ezret sikerült melóval keresnem. meg persze szüleim is szoktak adni erre pénzt bár nem kényeztetnek el

2010. szept. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Csak azokat írom, amiket hordok is.

Póló: 15

Nadrág (ebbe a nyári combközépig érőtől a melegítő si beletartozik: 9

Lábbeli (mert h a papucs nem cipő): 7

Pulcsi: 4

Kabát: Hamarosan fogok kapni újat, mert a régit kinőttem és amúgy sem szeretem...

Kardigán: 2

Boleró: 2

Szoknya: 6

Harisnya: 9

Lábszárvédő/bokazokni: 3

Egyberuha: 4

Sapka: 2

Sál: 2


A többi válaszolókhoz képest kevés ruhám van, de hát mégcsak 11 éves vagyok és sokat fogok nőni, így nem halmozódtak fel a ruháim, meg nem veszek havonta, évente 2-3x elmegyünk konkrétan ruhát venni, de ha olyan helyre megyünk, ahol vannak ruhák is (Ez általában a Dechatlon), vagy akörnyékén ruhabolt, akkor bemegyünk oda is, és ami tetszik és jó árban van, azt anya megveszi. (Vagy ha drága, de nekem nagyon tetszik, akkor én fizetem)

Egyébként ha szabad megkérdeznem, miért kell 30 pár cipő? O.o Unokatesómék anyjának is 104 pár van, mindegyiket hordja, de fölösleges ennyit venni...

2010. szept. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Aki azt írta, hogy 100 db felső, millió bizsu, nem értem miért mondja másra, hogy csöves? Látod hogy öltözködik, vagy mi a sz*r?

Igazából nem csodálom, hogy azt írta, amit...

Kérdezd már meg melyik átlag embernek van 100 felsője és 5 millió csizmája meg gatyája... ráadásul 25 évesen gondolná az ember, hogy felnőtt nővel beszél, aki minden nélkül nem csövesezik le bárkit, de látszik, hogy nehéz az élet számodra és fogalmad nincs, milyen mikor valamiért meg kell dolgozni....

Én örülök, hogy nem vagyok sznob.

2010. szept. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Nektek ilyen sok ruhátok van előttem szólok. Hát nekem ezeknek a fele vagy még kevesebb, viszont én kínai boltokban nem vásárolok.
2010. szept. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

00:22 veled teljes mértékben egyetértek!!

Ugyan én is gyerek vagyok még, és nem dolgozhatok, ezért "anyuci pénzéből" vásárolunk, de nekem sincs annyi ruhám, mint a legtöbb válaszoló 13-14 évesnek, nem értem, hogy van valakinek 25 nadrágja...nekem speciel 5 gatyóm van...na mind1, ha valakik megtehetik, hogy ennyit költsenek...hozzáteszem, hogy én se szoktam kínaikban vásárolni, és jól öltözködöm...

2010. szept. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!