Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Futashoz nem gáz fekete...

Futashoz nem gáz fekete vastagabb harisnyanadrág?? A parom ötlete.. Mert meleg es nem draga. Rövidnadrág alá.

Figyelt kérdés
Farmer alatt télen hordok. De igy még nem probáltam

2022. okt. 17. 08:33
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm.a tanacsokat
2022. okt. 17. 12:02
 12/27 anonim ***** válasza:
95%

7-es vagyok (10:01) sima, vastag téli harisnyát szoktam felvenni, illetve mostanában átszoktam kompressziós harisnyára. Tudom, szörnyen hangzik, de nem csak visszér ellen jó :)

Sportoláshoz is szokták ajánlani, azonkívül, hogy jól megtámogatja a vérkeringést, még melegen is tart.

2022. okt. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
87%

#12


Te milyen kompressziós harisnyát hordasz?

Érdekelne hogy neked mi az ami nagyon bevált? (márka, típus, den, Hgmm, mennyire tartós)

Illetve milyen előnyei miatt szereted hordani sportoláshoz?


Én is nagyon szeretem sportoláshoz, de a kedvencemet már sajnos nem lehet kapni, és most keresek valami jó minőségűt helyette.

2022. okt. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Es komressziosbol milyen szi van mit hordtok?
2022. okt. 17. 13:08
 15/27 anonim ***** válasza:
84%

#13-as 12-es vagyok: nekem az Evolyline és Biostor márkák jöttek be nagyon. Amazonról szoktam rendelni, mert úgy sokkal olcsóbb, mint a gyógyszertárban.

Én sporthoz is CCL2-eset hordok, mert sajnos a vénáim nem túl jók, de ha neked nincs ilyen problémád, akkor a CCL1-es (15-18 Hgmm) is bőven elég, és annál erősebb nem is kell.


Általában 140-180 denesek, nekem egy-másfél év rendszeres használat után lyukadnak ki, sokkal tartósabbak, mint egy sima harisnya.

Az fontos hogy nem szabad géppel mosni őket, mert akkor hamar elvesztik a rugalmasságukat!

Néhány havonta meglepem magam egy párral, most már minden napra van egy pár.


Azért szeretem nagyon sporthoz, mert olyan érzetet nyújt, mintha magától lépne a lábam - ezt nem tudom máshogy megfogalmazni :) Több km megtétele után sem lehet érezni fájdalmat, vagy fáradságot, akármeddig el tudnék menni vagy futni kompressziós harisnyában.


Hétköznapokon is szoktam hordani, mert egyáltalán nem fáj a lábam, és a vénáimat is annyira helyrerakta, hogy nem kel semmilyen gyógyszert szednem, és már a műtét sem indokolt.

2022. okt. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező, a kompressziós vagyok :)


Fekete rövidnadrághoz fekete színű kompressziós harisnyát szoktam felvenni, a kékhez és a mintáshoz pedig testszínűt.


Általában fekete, bézs és fehér színben árulják, de mindenféle árnyalatban lehet kapni, még mintás is van. Lehet kapni harisnyanadrágot, combfixet és térdzoknit.


Nekem van 2-3 pár üvegszálhatású is, ezek általában combfixek, szoknyához, ruhához szoktam felvenni. Meg nem mondja róla senki, hogy az kompressziós harisnya.


Az előző kommentelőnek is írtam, hogy interneten rendelni jobban megéri, mint patikában vásárolni, mert azért nem olyan olcsó, mint egy sima pamut vagy nylon harisnya.

Ha jól tudom, orvos csak CCL2-eset írhat fel, de az olyanoknak van, akiknek visszér problémájuk van. Ezt csak ízért mondom, mert receptre kicsit olcsóbb.


Ha drága is, szerintem megéri egyszer vagy kétszer egy évben beruházni rá, mert nagyon tartós.

2022. okt. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Es ez fekete szinű? Kedves utolso
2022. okt. 17. 14:00
 18/27 anonim ***** válasza:
Kérdező, azt hiszem, pont egyszerre írtunk :)
2022. okt. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Én télen is rövidnadrágban futok, mert nekem az a kényelmes. De én nem veszek alá semmit, nincsenek olyan hideg telek már mostanában.
2022. okt. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 NTBS ***** válasza:
Nem hiszem, hogy gond van vele.
2022. okt. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!