Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Futashoz nem gáz fekete...

Futashoz nem gáz fekete vastagabb harisnyanadrág?? A parom ötlete.. Mert meleg es nem draga. Rövidnadrág alá.

Figyelt kérdés
Farmer alatt télen hordok. De igy még nem probáltam

2022. okt. 17. 08:33
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
90%
Én szoktam futni leggingsbe is meg harisnyanadrágban is a harisnyát rövid nadrággal veszem fel a leggingsre semmit, mind a kettő kényelmes.
2022. okt. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
0%
Futni futónadrágban kell, nem ilyen sufnituning megoldásokban kell gondolkodni. Eleve minek az a lifegő rövidnadrág? Főleg, mikor elvileg fázol. Ha én bármilyen hőmérsékletben bármilyen okból kimegyek és azt tapasztalom, hogy fázom még, valahogy soha nem az az első gondolatom, hogy na akkor felhúzok még egy rövid nacit... Sőt a második sem.
2022. okt. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
93%
Ki próbálhatod mert azzal nem veszítel semmit. De szerintem futni sokkal kényelmesebb leggingsbe. Legalább is nekem igen. Ha nagyon rossz az idő én is veszek fel harisnyanadrágot a leggings alá. Én biztos nem adok 10-20.000 forintot egy futó nadrágért.
2022. okt. 18. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Kedves utolso.. igazat adok neked.. kifogom probalni nagyon kivancsi vagyok.. köszönöm a tanácsod
2022. okt. 18. 05:58
 25/27 anonim ***** válasza:
Na már megint egy fétises hapsi....
2022. okt. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Nem gáz szerintem sem. Bár én inkább ráveszek egy rövidnadrágot a harisnyanadrágra.
2022. okt. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz. Viszont ilyen 10fok körüli hőmérsékletben még nem kell harisnya, elég a rövidnadrág kb. 4-5 fokig:

[link]

2022. okt. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!