Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi értelme farmer alatt...

Mi értelme farmer alatt tangát hordani?

Figyelt kérdés
2022. okt. 17. 09:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
88%
#9 ja mert ha 20 év alatt egyszer fertőzésem lesz, az biztos a tanga miatt xd Szextől, strandról sokkal nagyobb eséllyel szeded össze. Nővérem sosem hord bevágós bugyit, mégis tök hajlamos a fertőzésekre.
2022. okt. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%

10.

Egy spárga a vhalagadba mennyit számít?

11.

Akkor próbálkozz, hátha egyszer majd sikerül.

2022. okt. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
14%

#12

Inkább legyen állandóan fertőzésem, minthogy nagyibugyit hordjak. Ilyet szerintem csak kisgyerekek és nagymamik hordanak. Fel nem venném. Ha férfi lennék, engem lelohasztana a látványa🤣

2022. okt. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én egyiket sem hordom. Franciabugyit és szoknyát hordok.
2022. okt. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
17%

13!

Nem tudom mennyi fehérnemű boltban jártál életedben, de képzeld a spárga helyett is vannak szép darabok.

Engem férfiként a fingválasztó taszít, képzelem egy meleg nyári nap délutánján milyen foltok és szagok éktelenkednek rajta, ahol egész nap a seggedbe, és a vaginádban volt…

2022. okt. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
96%
15-ös: férfiként miért is szólsz bele ilyen vitába? Nem te kell hord...
2022. okt. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
19%

A 13-as “ Ha férfi lennék, engem lelohasztana a látványa🤣”

Ezt írta.

Talán ezért szólok bele, kedves 16-os.

2022. okt. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 NTBS ***** válasza:
Mert az is egy fehérnemű.
2022. okt. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
17%
Nem szoktam kommentelgetni, de most írok egyet, mert miért ne :) A tanga arra jó, hogy szex előtt 2 percre felvedd, mert szexi, de hétköznapi használatra szerintem nem higiénikus egyáltalán. Leülsz a kis seggedben levő csíkkal, ami csuszatolja a pcsádat a nadrágban. Kullantás mentes időre is gusztustalan, de egy jó kulálás után akárhogy törlöd ki biztos nagyon egészséges ha becsusszan a seggedbe, néha át a pnádhoz aztán még a nadrágod se marad higiénikus alatta. Aki ezt nem fogja fel az nem egy értelmes nő és ez nem vélemény, hanem objektív tény. Értelmes férfiak is pontosan tudják ezt, de felőlem bárki azt csinál, amit akar. Ettől még amit leírtam az tény.
2022. nov. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ez így van 19.

És hogy mennyire látszik, hogy az igazság fáj, elég ha a pontozásodra vetünk egy pillantást.

Csak én nyomtam zöldet..

17-es voltam.

2022. nov. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!