Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon ciki, ha egy fiatal...

Nagyon ciki, ha egy fiatal lány ilyen nagyisan öltözködik? 18/l

Figyelt kérdés
[link]

2022. okt. 18. 03:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Ez mitől nagyis?
2022. okt. 18. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%
nálatok a nagymamák testre feszülős nadrágokat hordanak?
2022. okt. 18. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%
(jó, mondjuk nem annyira testre feszülős, de azért kétségtelenül jól kihozza a női formákat)
2022. okt. 18. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
59%
Ebben nem tudom, hogy mi a nagyis, de az tény, hogy egyre butábbak az emberek, a jelen példa is azt mutatja. 🤦🤷
2022. okt. 18. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ez nem nagyis, hanem elegáns, üzleties ("business casual"), ami egyáltalán nem ciki.
2022. okt. 18. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
47%
Tudod mi a nagyis? Azok az ocsmány mom jeansek, amiket a hozzád hasonló lánykák hordanak. Én nem tudom, hogy tükör nincs otthon, vagy fehér bot kellene, vagy mi miatt nem látjátok, hogy akkorák vagytok benne, mint egy dinoszaurusz. amit belinkeltél, köze nincs a nagyishoz, tök szexi.
2022. okt. 18. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%

Az a ciki inkább , hogy buta az a fiatal lány!

Ez egy elegáns női öltözet, egyáltalán nem nagyis viselet.

2022. okt. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
97%
Te tudod, hogy neked mi tetszik, miben érzed jól magad. Ez nem cikiség kérdése. Én pl macinacit soha nem vennék fel, még itthonra se. Ez most ciki? Vagy ciki, hogy a körtét szeretem jobban az almánál?
2022. okt. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
21%

Ilyen szép hosszú lábbra vétek nadrágot húzni. Szoknya rulez.


Amúgy ez nem mamis, hanem business casual - kb üzleti elegáns. Munkahelyre tökéletes.

2022. okt. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
94%
Inkább huszonéves businesswoman mint nagyis. Szerintem elegáns, stílusos. Nalunk volt egy lany gimiben aki vegig ilyen stilusban jart be. Semmi polo vagy netalantan minta. Elegansabb nadrag, bluz, blezer. Mindenki csodálta, nehanyan irigyeltek (ugye egy farmer szimpla poloval kenyelmesebb, d eez annyira jol mutat)
2022. okt. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!