Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek honnan szerzik be...

Szerintetek honnan szerzik be a z@ra cimkes ruhakat?

Figyelt kérdés

Facebook marketplacen latom , hogy arulja 1-1 ember 10-20-30 ruhakat is cimkesen, vadonatujakat boven aron alul.

Honnan szerezhetik be?



2022. okt. 19. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

A Zara akármennyire is azt hiszik magyarországon nem nagy kunszt, külföldön ugyanolyan hitvány fast fashion mint a többi.

Megveszi külföldön olcsón itthon meg eladja, vagy turkálóban vadássza, hogy aztán eladja. A zara bőven nem akkora márka hogy hamisítsák.

2022. okt. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Kilopja vagy megveszi fillerekert kulfoldrol. Csak itt gondoljak h az jo minoseg 😅
2022. okt. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nagy tetelben aruljak, cimkevel

Nem hiszem hogy ennyi ember lopna vagy kulfoldrol hozna be

Ft- os cimkevel ellatva

2022. okt. 20. 07:10
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Megveszik. Nem hordjak/egyszer viselik/megsem jo a meret/ajandekba kapjak, stb visszavinni mar nem tudjak, aztan inkabb eladjak.
2022. okt. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem ertitek. Pl. 15 db cimkesen aruljak, tobb meret , db. Biztos van valami beszerzesi forras. :D amire nagyon faj a fogam nekem is! Na ertitek , olcson akarok pompazni a zaraban:D no vagyok na!
2022. okt. 20. 19:34
 6/8 anonim ***** válasza:
69%

Nem mondanàm minősèginek,egyszerű póló,egyszer volt rajtam,kimostam,finommosást alkalmaztam,és hàrom helyen kilyukadt.Mivel nagyon tetszett a felső,vettem mèg egyet,bíztam benne,hogy valamit biztos elcsesztem,de ugyanígy jártam.Nem volt semmi különös bànàsmódot igénylő anyag,poliészter és viszkóz keverèk.

Vettem szintèn tavaly egy skinny farmert.Nem vagyok kövér,a saját méretem vettem,de kicsit meg kellett húzogatnom,hogy feljöjjön a fenekemen,erre szétszakadt a zsebe.Ennyit a Zaràról meg a minősègről.Nekem az a vêlemènyem,hogy lehet pár èvvel ezelőtt jó volt,de szerintem mindennek romlik a minősège,mivel minèl nagyobb profitra szeretnènek szert tenni.

A kèrdésedre vàlaszolva viszont èn is szoktam olyat csinâlni,hogy valami megtetszik és abból rendelek egyszerre többet.

2022. okt. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom van belso embere
2022. okt. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
A zarában nem fogsz pompázni, mert szutyok, sajnálom. Nekem is van egy két rövidnacim onnan, fehér, amit nyáron felveszek, de addig amíg elmegyek edzésre vagy valami kajárdába a környéken. Normális helyre nem ezt veszem fel
2022. okt. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!