Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért járnak az egyetemista...

Miért járnak az egyetemista fiuk lányok majdnem mind átmeneti kabátokba így műveletebnek tunek Bene vagy ez a tanult emberek divatja? Egyszerű mezei kukás miért nem jár ilyen kabatokbakba? 1000ft kb tele van a turkalo de ők valamiért nem hordjak?

Figyelt kérdés

2022. nov. 7. 11:17
1 2
 11/13 NTBS ***** válasza:
Ősszel és tavasszal szerintem a többség átmeneti kabátot hord.
2022. nov. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Neked nem az átmeneti kabattal van gondod hanem ezzel a gyapju hosszúkabátokkal.

Átmeneti kabatom nekem is van ilyen.Egy szürke.Akkor vettem mikor allamvizsgáztam.Egyebként alkalmi kabátként van a szekrényemben, és ritkán hordom.

Ezenkívül van 2 átmeneti kabátom és egy széldzsekim.Tökre ugy néznek ki mint egy vékonyabb kabát,kabát béles nélkül.Semmi extra.Kapucnis mind és vizlepergetős.

2022. nov. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem a ruha árulja el a műveltséget.
2022. nov. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!