Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Voltatok már úgy ünneplőruhába...

Voltatok már úgy ünneplőruhában iskolában, hogy csak nektek kellett abban lenni, másnak nem volt kötelező?

Figyelt kérdés

Mi volt az alkalom, ami miatt így kellett lennetek?


18/F



2022. nov. 29. 06:13
 1/9 Metionin ***** válasza:
90%
Igen, pl. versenyek alkalmával volt, hogy az osztályból csak én mentem és így csak rajtam volt ünneplő. Illetve gimiben végzősként mindenki be volt osztva "ügyeletesnek", ami abból állt, hogy a bejáratnál kellett egy padban ülni ünneplőben és segíteni ha valaki keresett valamit. Ilyenkor az egész iskolában csak ez a 2 ember volt ünneplőben.
2022. nov. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, ez az ügyeletes dolog nálunk is van. Mondjuk sosem értettem, hogy ehhez miért kell ünneplőben lenni...
2022. nov. 29. 18:00
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi számít ünnepinek?
2022. nov. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az, ami az iskoládban kötelező ünneplőruha.
2022. nov. 30. 07:41
 5/9 Metionin ***** válasza:
100%
2. Elvileg azért, hogy a random betérő ember tudja, hogy te vagy az ügyeletes :D persze nem felelt meg egy sima fehér blúz meg fekete nadrág, a suli egyenruháját kellett felvenni, ami a lehető legrosszabb anyagból készült, fantasztikus volt abban ülni egész nap, főleg akire meleg időben került sor.
2022. nov. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A random betérő ember szerintem azt sem tudja, hogy van ügyeletes. Kétlem, hogy úgy megy be valaki oda, hogy "akkor most az ünneplős embert kell keresnem a kérdésemmel" vagy a portás azt mondja neki, hogy "keresd a matrózblúzos lányt, ő majd megmondja, hova kell menned".


Nekem nincs bajom az ünneplőmmel, elvagyok benne, inkább az okát nem értem, sem az ünneplőnek, sem ennek a feladatnak.

2022. nov. 30. 11:21
 7/9 Metionin ***** válasza:
100%

6. Nem volt portás, azért volt az ügyeletes. De kétlem, hogy olyan sok random emberke mászkált be a suliba, mivel magán a sulin kívül nem működött más intézmény az épületben. Szóval szerintem is tök értelmetlen volt.

én azért utáltam az ünneplőt, mert szar volt az anyaga és mivel egyenruha volt, mindenkinek ugyanazt kellett hordani, akár jól állt neki, akár nem. a többségen úgy mutatott a cucc, mint tehénen a gatya, mert semmi fazonja nem volt sem a blúznak, se a szoknyának.

2022. nov. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Volt olyan, de fiúként azért hamar praktikussá lehet tenni.
2022. nov. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Versenyeken én is voltam, de inkább alkalmibb szoknya meg blúz kis sállal.
2022. dec. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!