Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Zöld szoknyához milyen színű...

Edina7908 kérdése:

Zöld szoknyához milyen színű felsőt és harisnyát vegyek fel?

Figyelt kérdés

Ehez a szoknyához milyen színű felső és harisnya illik?

[link]

[link]



2022. nov. 30. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:
32%

Miből lehet választani?

Amúgy kék, púder rózsaszín, sárga, fehér, fekete, akár lila.


A harisnya meg olyan színű legyen mint a cipőd vagy testszinu.

2022. nov. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
Bordó felső vagy harisnya illene hozzá legjobban. Bordó felső + fekete harisnya, vagy fordítva. Lilával is jól nézhet ki.
2022. nov. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kövezzetek meg, de szerintem egy zölddel is működhet:

[link]

Lehet hogy nem pont ez az árnyalat illene hozzá, monitoron egyik szín sem ugyanaz mint a valóságban.

2022. nov. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Fekete, fehér, szürke. És árnyalatban hozzá passzoló zöld. Pl. egy világos halvány zöld. Ha a felső színes, akkor én mindenképpen testszínű vagy fekete harisnyával venném fel.
2022. nov. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát igazából sok múlik a teljes összeállításon, így sok szín elképzelhető hozzá. Harisnyából én csak feketét és testszínűt hordok részben azért is mert azok kb mindenhez mennek. Ez a felsőkre is igaz egy semleges szín (fekete, fehér) mindig jó választás.

De árnyalatban hasonló kék és zöld is működhet vagy valami melegebb pasztell szín. A lila és a púder rózsaszín is jó ötletek voltak szerintem :)

2022. nov. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!