Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nő társaim véleménye érdekel....

Nő társaim véleménye érdekel. Én szinte mindig szoknyát hordok nem p.. mutogatót hanem combközépig érőt. Télen kislyukú vagy mintás neccel vagy 20 denes testszínűvel. Vastag harisnya szoknyával?

Figyelt kérdés

2022. nov. 30. 13:02
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Sokszor látok nőket vastag harisnyában vagy leggingben mini vagy hosszabb szoknyában. Azt gondolom, ha szoknyát húzok, akkor a lábaim miatt teszem. Ha vastag a harisnya akkor talán a nadrág előnyösebb, mivel a szoknyához vékony harisnya illik. Lehet, hogy nekem fura ez, de érdekelne a véleményetek. Ha hideg miatt vesztek fel ilyen kombinációt miért nem nadrágot?
2022. nov. 30. 13:05
 2/17 Metionin ***** válasza:
98%
Mert aznap szoknyában vagy ruhában akarok lenni. Szerintem látszik az ember lába a vastagabb harisnyával is, mármint formára. Nekem sosem volt lényeges, hogy a lábam bőre is látszódjon, a vékony harisnyáim is nagyrészt sötétek.
2022. nov. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%

"Ha hideg miatt vesztek fel ilyen kombinációt miért nem nadrágot"


A thermo harisnya + vastag szoknya konkrétan melegebb mint pl egy farmer.

Plusz szoknyában akarok lenni aznap.


Én kifejezetten csak vastag harisnyával szeretek szoknyát viselni. Nem szeretem a lábaimat "mutogatni".

2022. nov. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
41%
Én azért, hogy a lábaimat mutogassam. Szeretem ha végigbámulnak rajtam és rám szegezik a tekintetüket. Mikor ez történik akkor úgy szoktam érezni magam, mint egy vad szexi tigrisbaba, és ez jó érzéssel tölt el. 65/F
2022. nov. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%
Azért mert szeretek szoknyában járni, de nem szeretek megfázni pláne felfázni. Nyáron tök jó harisnya nélkül vagy vékony harisnyában járni, de ahogy jönnek a hidegek muszály alkalmazkodni :D Először a 100 denes aztán fel egészen 250-ig, utána a leggings és végül a mínuszokban tényleg csak a nadrág marad. A hosszú kabáttal és a combcsizmával még ki lehet tolni a szoknyaviselést, de nem örökre sajnos.
2022. nov. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Télen fázom vékony harisnyában, ezért vastagat hordok. És szoknyát meg azért veszek fel mert abba szeretnék lenni.
2022. nov. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Te vagy az a magas csaj, aki vonattal ingázol minden nap és -40-ben is miniben vagy? Mert akkor ismerlek :)
2022. nov. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem vonatozom.
2022. dec. 1. 06:51
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük azzal, hogy hosszú szoknyákat hordok. És igen, felveszem alá a vastag harisnyát.

Nem azért hordok szoknyát, hogy a Bélának legyen mire kiverni. Azért hordok szoknyát, mert sokkal kényelmesebb a számomra, hogy nincs egy csomó anyag az ülepénél/ a két láb között. Plussz egy szoknya alá sokkal könnyebb megelen felöltözni (harisnya, alsószoknya, stb) mint egy nadrág alá.

Nadrágból is csak olyat hordok, ami laza szabású, a skinny jeans számomra kínzás.


A stílusomat egyébként a vintage divat és a folklór inspirálja.

2022. dec. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
A vastag harisnya is jól néz ki.
2022. dec. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!